Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Orc'a Dönüşmek

lupin

Öne çıkan mesajlar

said:
Spoof, 20 Ağustos 2005 17:50 tarihinde demiş ki:
orc olmak isdiorsan belirli bir lvl den sora onlarin Scroll leri war oda sana 1 aylik uyelik 2000 p ye gelir isine geliorsa 1 ay uyelik alirsin 2000 p basarsin scroll u ama benim bildiqime gore 60 yada 62 lvl'ler orc olabilior. .

abi o hangi scroller nerden alcaz nası deişces benim 61 lvl var onu deişiris demi yardımcı olurmusun parası neyse veririk 3-5 fazla öyle bi scroll lazımdı bana....[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 20 Ağustos 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
said:
Spoof, 20 Ağustos 2005 17:50 tarihinde demiş ki:
orc olmak isdiorsan belirli bir lvl den sora onlarin Scroll leri war oda sana 1 aylik uyelik 2000 p ye gelir isine geliorsa 1 ay uyelik alirsin 2000 p basarsin scroll u ama benim bildiqime gore 60 yada 62 lvl'ler orc olabilior. .

abi o hangi scroller nerden alcaz nası deişces benim 61 lvl var onu deişiris demi yardımcı olurmusun parası neyse veririk 3-5 fazla öyle bi scroll lazımdı bana....

lem öle bir scrool yok ..yenimi çıktı o yeni store itemi flnmı?valla hiç duymadım..buf scrool gibi kullan orc ol kullan insan ol güzelmiş o ama yarım saatmi orc olabiliyon yoksa_?...[signature][hline]Stafla adam doğrarım.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...