Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni image hosting sitesi

Zed

Öne çıkan mesajlar

şu listemize delete image butonu da eklesek super olur.

bi de 1den 60 a kadar yazmak yerine aşagı dogru acılan bir seçenekler silsilesi olsa. oradan seçilse daha az yer kaplar falan.

bundan sonra bu siteyi tercih edicem garip bi cekiciligi var ehe.[signature][hline]biz sultani için şoyle boyle deseler şoyle boyle oluruz, severiz çünkü keratayı

elvyn:
FUCK OFF
Sina:
* Fuck mode off *

[Bu mesaj elvyn tarafından 10 Ağustos 2005 23:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar rica ediyorum, açık saçık resim görürseniz report edin lütfen.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

çok hoş olmuş gerçekten tebrikler

yalnız şu resimler arasında gezerken(image.php) resmin altında radpom pix link üsttede yer alsa hoş olur. ince bi ayrıntı ama hoş olur.

style olayısda hoş olmuş. mavi kullanıorum.

bu my pix olayını ise üyelik gibi bi sistemler yaaprsan gerçekten çok daha güzel olur. üye olanın resimleri hiç gitmez. üye olmayanınsa cookieleri silmediği sürece gitmez resimleri.

yada imageshackteki gibi bi albüm olayı olursa süper oluur.

bide upload images from url ve upload images from directory gibi şeçenekler olursa daha bi über olur sanki.

ama directory olayı olursa millet fazla abanabilir.
ama url olayı olursa hakkaten güzel olur mesela ben imageshackte bazen resimleri hddye kaydetmeden direk oraya atıyodum. yada kaydediyodum aam tekrar upload etmek istemiyodum.

güzel bi site olmuş.

bi ara üşenmeyip imageshackteki 150 resmi aktarırsam daha bi güzel olur.[signature][hline]Welcome to linux land, sometimes in silent nights you can hear the windows machines are rebooting..
[/b]Msn adresim
Sosyal ağlarda paylaş

ha bide çok kasış bi iş olsa

resmi otomatik bi gibi bişey yaparsan hem ilk olursun hemde dehşet olur.

yani resmin sağ alt köşesine %60(sallama rakam)lık transparancy ile güzel bi fontta imza eklicek.

gerçekten çok güzel olur ama dediğim gibi kasış bi iş..[signature][hline]Welcome to linux land, sometimes in silent nights you can hear the windows machines are rebooting..
[/b]Msn adresim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
upload images from directory gibi şeçenekler olursa daha bi über olur sanki.

e biz browse diyince zaten zaten onu yapmış olmuyo muyuz?

bir de kim resminin altında resmi upload ettigi sitenin adını gormek ister ki[signature][hline]biz sultani için şoyle boyle deseler şoyle boyle oluruz, severiz çünkü keratayı

elvyn:
nalet olsun dostum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elvyn, 11 Ağustos 2005 01:53 tarihinde demiş ki:
said:
upload images from directory gibi şeçenekler olursa daha bi über olur sanki.

e biz browse diyince zaten zaten onu yapmış olmuyo muyuz?

bir de kim resminin altında resmi upload ettigi sitenin adını gormek ister ki

1. olmuyosun
benim dediğimde mesela bi klasör seçiceksin içindekilerin hepsini otomatik atacak.
2. sitenni imzası değil zaten. kişisel imza..[signature][hline]Welcome to linux land, sometimes in silent nights you can hear the windows machines are rebooting..
[/b]Msn adresim
Sosyal ağlarda paylaş

said:

1. olmuyosun
benim dediğimde mesela bi klasör seçiceksin içindekilerin hepsini otomatik atacak.

o dediğin imkansız. yani şöyle: mevcut upload arabirimiyle (ki değiştiremem, browserlara bağlı bi olay) directory seçersen sadece içine girer ehe.

yani kasılsa başka türlü şeylerle yapılır da, çok gereksiz olur.

o kadar dert ise, dosyaları ziple, zip uploading yap.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fastreload, 11 Ağustos 2005 20:42 tarihinde demiş ki:
ya ben adultları da randomda görmek istiyorum.. bi kıyak yapamaz mısın nefr

Muahaha :D Kıyak bekliyoruz evet!!
çok güldüm valla, süper baba

Çok başarılı gerçekten Ben de ekledim notes klasörüne :D Severek kullanıcaz bol bol tıklıyacağız reklamlara[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız. mono-blog
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...