Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uluslararası rezillik ...

amon

Öne çıkan mesajlar

paticik ailesin den ve bizim aileden olan sevgili irin le gitar flüt olayı için antalyadaki kocamaaaaaan bi park olan AKM ye gittik...ilk oturup çaldıımız yerde bi it taraafından kovulunca bizde başka biyere gittik...ve benim tüm flüt bilgim ilgim yeteneğim bi anda itin havlaması sonucu yok oldu...ses çıkaramaz nota tutturamaz oldum...soosna yanımıza bi akdın yaklaşı ve biraz dolanıp bi şeyler söyledi...kıt ispaanyolcam gündelik almancam ve azcık ingilizcemle kadını anlaamayı başaardım...milletimizi sordu türküz dedim...sonra ben ona sordum ( dikkat! kadın 60 yaşında bi italyan ve ingilizce bilmio!) italyano...dedi...ve bayan benle aleni olarak hızla italyanca konuşmaya baaşladı sonra sen italyana benziyosun a getirdi sonucu...sonra bize ulusal bi parça çalıp çalamayacağımızı sordu...çalarız dedik ve gülnihale başlaadık....2. notadaa hataa yaptım...ince sesleerde teknik bozuldu ses çımaadı sonra sesi kaçırdım yanlış sesle çalmaya dewam ettim...ölmek istiorum...yeteneğim söndü.....uluslar araası rezik olduk...ama şunu anladım hangi dilde konuş anlatmak istiosan anlatırsın

dikkat flütte ince sesler için çok kasık bi teknik gerekio...[signature][hline]insan bi tarafından ses çıkarırken bile ortam kollarken neden ağzından çıkana dikkat etmez?
Sosyal ağlarda paylaş

ya güzel kardeşim, bizler selamlayacağı devlet büyüğünü selam cümlesini kravatının altına tutturup, sonra da o kağıt düşünce yanlışlıkla elin adamına kendi kravat markasını selamlama diye okuyan bir milletin çocuklarıyız (böyle bir olay olmuş diyorlar eskiden ama kim nerede kime bilmiyorum, tek bildiğim naneyi yiyen türkmüş, bilen varsa beri gelsin), sen dert ettiğin şeye bak eheh.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arc, 20 Ağustos 2005 01:30 tarihinde demiş ki:
ya güzel kardeşim, bizler selamlayacağı devlet büyüğünü selam cümlesini kravatının altına tutturup, sonra da o kağıt düşünce yanlışlıkla elin adamına kendi kravat markasını selamlama diye okuyan bir milletin çocuklarıyız (böyle bir olay olmuş diyorlar eskiden ama kim nerede kime bilmiyorum, tek bildiğim naneyi yiyen türkmüş, bilen varsa beri gelsin), sen dert ettiğin şeye bak eheh.

ehuehuehuehu harika :D
Sosyal ağlarda paylaş

ay hatırlatmayın o kopegi bana.once oturdu amonun ayaklarının ucuna uslu uslu dinliodu.sonra birden ustume havlamaya basladı,bende gitarı kaptıgım gibi kosmaya basladım.

uyuz hayvan sinir etti,korkuttu beni..

ayrıca amon hakkını yeme,o kadar da kotu degildin..[signature][hline]bi post kasamadan geldik gidioruz iyi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaNNi, 20 Ağustos 2005 11:10 tarihinde demiş ki:
Bu sırada kadın ne yapıyodu ??
biz bi dar yol da çalıoduk parkta.bank faalan vardıçççkadın ordan geçmeye çelıştı sonra bu olaylar oldu...kadın geldii yoldan gitti (kaçtı!!)[signature][hline]insan bi tarafından ses çıkarırken bile ortam kollarken neden ağzından çıkana dikkat etmez?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk, 20 Ağustos 2005 12:10 tarihinde demiş ki:
Kadına diyicektin evet biz caldık
Simdi maharaetini gösterme sırası sende hadi bakim at ortaya üç beş göbecik dicektin
süper yaa...[signature][hline]insan bi tarafından ses çıkarırken bile ortam kollarken neden ağzından çıkana dikkat etmez?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...