Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

black musik sevenlere...

Reignman40

Öne çıkan mesajlar

almanyadayken keşvetmiştim kiss fm berlinde çok ünlü bi radyo geçekten 24 saat rap hiphop r&b çalan müthiş bi istasyon
türkiyede internetten dinlenio meraklsısna öneriim dedim:
http://213.200.64.229/freestream/download/kissfm/frameset.html
bi bakın derim beğeneceksiniz[signature][hline]when he reigns all was stopped...
reignman rulezzz...
Sosyal ağlarda paylaş

hayır şimdi black müzik die ayrı bi kavram var yannış bilmiosam gotik metale yakın adam black müzik demiş ve arkasından rap hip hop demiş anlam veremedim hala[signature][hline]Ucanadamla msn sohbeti:
boğaç (seçilmiş kişi):
kadın olmak ister miydin
Lexius || Alkoliğim ben...:
hastır lan

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tyrande, 19 Ağustos 2005 21:26 tarihinde demiş ki:
black rap diye bisey duymadım.dünyadaki tam zıt olan iki tarz rap ve black metal:)

haydaaa almanyada bu müziklerin topuna (rap hip hop..)black musik denir zencilerin yaptıı müzik işte balck...[signature][hline]when he reigns all was stopped...
reignman rulezzz...
Sosyal ağlarda paylaş

Çok basit bir mekanizması var. Postu gören şahıs radyoyu dinleyip beğenirse ve post kasmıyorsa çok yorum yapmaz, sadece bizim gibi "Ahanda black metal!!" diye giren tipler şikayet amaçlı yazı yazar o zamanda başka kimse araya dalmak istemez.

Ortalığı bulandıran başlıklar yazmayalım sonra konu güme gidiyor.

--Mesela bu postla konuyu iyice dağıtmış oldum ama 2 dakkadır yazdığım için yinede gönderiyorum. Özür dilerim :D[signature][hline]Lopeth, 06 Temmuz 2005 11:35 tarihinde demiş ki:
benimde aklıma takılanlar var.
Mesela ninjalık günah mıdır ? G3nklemek günah mıdır ?Düşük lvl kesmek sübyancılık mıdır ?
All hail the lord and master Foamy the Squirrel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...