Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden Donuyor!

homeric

Öne çıkan mesajlar

bilgasayarı açıp ardından internet bağlantımı yaptıktan ve oyuna girip ID ve paswordu girdikten sonra loadingde dolduktan sonra 3-5 saniye içinde bilgisayar kaskatı kesiliyor ve donuyor ancak reset atarak bilgisayarı açabiliyorum hiç birşey hareket etmiyor mause olsun veyahut numlock caps lock gibi tuşlar bile işlev görmüyor ancak bilgisayar normal şekilde 5 saatte kalsa donma diye birşey yok veya sadece internete bağlı bile olsa yine donma yok ancak oyuna girdim mi olan oluyor yorumlarınızı bekliyorum (dipnot: 7 days banned yememe rağmen 10. gün hala açılmadı logic den olsun sitenin forumundan olsun direk GM 'e mail olsun yolladım ancak ses seda yok hala başka ne yapabilirim acaba....) teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

wait koçum bekle ne sabırsızsın serverlar dolu olduğundan dolayı kasıntı yapıyor donuyo reset atmada bekle...7 gün banlanman zannedersem KS yüzünden ve eğer ks yüzünden banlandıysan GM'nin zevkine kaldı açılması çarın...[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
name:centrix..server:ares..nation:orc...
clan:Lift_Me_Up...np:17xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...