Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ERKEK OLUN ERKEK

Hoodstar

Öne çıkan mesajlar

arada benide hackle yav bak bende ne ararsan var rom rol ros kos bos :D ne istersen var gel hackle amma çok hacker varmışta haberimiz yokmuş hepsi k.o oynuyo bide :D[signature][hline]ID: Diablo_Angel İD:ShaDow_ArCher
Nation: Karus Nation: Elmorad
Lvl: 5x Lvl:45
np:3xxx np:yok
Clan:aLTeRNaTiVe clan:n00bz
Server: diez
Sosyal ağlarda paylaş

areste kullanıcı adı osiris85

adonıste kullanıcı adı: sjana

beklıyorum hadı hacklemenı allahını sevıyorsan hackle ama hackleyemezsen anana avradına ne dıyecegımı bılıyorsun artis[signature][hline]Sunucu:Adonis
Class:Rogue/Archer
Lvl:6x
Weapons:İronbow

Ayrıca ultimanin eski pisliklerinden The Wicked Osiris Quidam Bloodyface :p

Sosyal ağlarda paylaş

hoosdstar bu ceaser_tr dediğin çocuk 14 yaşında ve şöle söleyem sana benim cafede takılıyor ve bırak hack yapmayı daha doğru düzgün oyunu bile oynuyamıyor daha küçücük çocuk önce satacam demiş sanırım daha sonra sanırım cafeden başka bi çocuk buna satma daha pahalıya birine satarsın diye demiş o da vazgeçmiş.... o çocuk bırak dediğim gibi hack yapmayı daha doğru düzgün oyun bile oynuyamıyor hatta geldi banada sordu abi bu priest pendantı satayım mı bende eğerki iyi para verirse biri sat dedim ama sanırım başka biri aklına girmiş yok daha pahalıya satarız demiş olay bundan ibaret senin düşündüğün gib olmadığına gözümle şahidim hee dersen ki sen kimsin diye kardeş oyunda bazı tanıyan adamlar vardır beni benim böle bi olayda asla asla yalan konuşma veya seni veya kimseyi kandırma gibi birşey yapmayacağımı istediğin kişiye sorabilirsin beni az dahi tanıyan birine sorar isen...
Sosyal ağlarda paylaş

Bide benim anlayamadığım bişey var.
2 kişinin tartışmasına diğer kişiler neden "körükleme amaçlı" olarak girerler?
Ortam zaten gergin daha fazla germenin ne anlamı var?
Bunun mantıklı açıklamasını biriniz yapabilirmisiniz? Neden ortamı daha fazla germek çabasındasınız?[signature][hline]Game : Knight Online
Character : Lively, Paladin, El-Morad @ Ares
Fanaticism : Galatasaray SK & Snoop Dogg & Dr.Dre
Rullz : Hip Hop
İstanbul'lular tıklayın hülen...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilgehan, 08 Ağustos 2005 20:09 tarihinde demiş ki:
bi oyunu bu kadar büyültmenize gerek yok bazı şeyleri aşın artık altı üstü bi oyun

sonuçta kişileri kişiliklerini oyundada anlayabiliyoruz.Yaptıkları hareketler o kişinin kişiliğini açıkça ortaya koyuyor yanlışmıyım?[signature][hline]Rewendor, 08 Ağustos 2005 01:08 tarihinde demiş ki:
- E iyi de benim Diablodaki karakterim de Jet Remziydi o da frp deil mi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 08 Ağustos 2005 19:50 tarihinde demiş ki:
2 SAAT ONCE CAEASAR_TR BANA PP SATICAKTI BENI CZ YE ÇAĞIRDI GITTIM BANA TRADE ATTI GOLD BARI KOYDUM BEKLEDI PP YI KOYMADI SONRA BANA GOLD BARI 1 COINDEN MECHANT AÇ DEDI ONUDA YAPMAYINCA BENIM TAKACAK ITEMIM KALMIYO SATMIYORUM DEDI VE GITTI O OLAYDAN SONRA SUREKLI DC OLUYORUM BIRISI CHARLA GIRMEYE ÇALIŞIYOR CAESEAR_TR ERKEK OL BIRAS ADAM HACKLEMEYE KALKmA SENIN GUCUN BANA YETMEZ KOLAY DEİL BENI HACKLEMEK ROLLBACK OLURUM BEN AMA BENIM ITEMLERIMIN GIRDIĞI CHAR TRADE LENEN İP SİNE KADAR HEPSİNİ ÖĞRENİRIM ARKADAŞLAR BU NAMUSSUZDAN UZAK DURUN SİZİDE HACKLEYEBİLİR İNSANLIK BİLMİYORLAR BUNLAR ŞUANDA DELİRMEK ÜZEREYİM O YÜZDEN CAPS KULLANDIM KUSURA BAKMAYIN

kanka hood Çiçek Böcek böle şerefsizler hep bizi bulur ya allah belaların versin adi insanlar oyun anlayışları yok Çiçek Böcek GİDİN Çiçek Böcek OYNAYIN LAN SİZ

[Bu mesaj KaKsi tarafından 09 Ağustos 2005 12:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

böle ego tatmiminin ben Çiçek Böcek kasesinin içnie başlayayım insanlık değil bu biz aylarca kasalım onların yaptıklarına bak

benimde karakterim gitti anasını stayım hemde iki kere
2 tane +7 mirage elf belt sora +7 chitinlşermi desem raptormu desem diamond ring mi desem olcak işmi lan

[Bu mesaj KaKsi tarafından 09 Ağustos 2005 12:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ne diyim homeric tmm caesar_tr belki bişey yapmadı şu geri zekalı arkadaşı gelip burda forum adminlerini bile tehdit etmiş belki bu çocuk yaptı olamazmı ?[signature][hline]Nick=BufferTR.... :Hoody:
Lvl=60... 61
Clan=Sex Machines.... New_0rder
Job=Paladin.... Kasar Hood
Np=42xx....22xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...