Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ERKEK OLUN ERKEK

Hoodstar

Öne çıkan mesajlar

2 SAAT ONCE CAEASAR_TR BANA PP SATICAKTI BENI CZ YE ÇAĞIRDI GITTIM BANA TRADE ATTI GOLD BARI KOYDUM BEKLEDI PP YI KOYMADI SONRA BANA GOLD BARI 1 COINDEN MECHANT AÇ DEDI ONUDA YAPMAYINCA BENIM TAKACAK ITEMIM KALMIYO SATMIYORUM DEDI VE GITTI O OLAYDAN SONRA SUREKLI DC OLUYORUM BIRISI CHARLA GIRMEYE ÇALIŞIYOR CAESEAR_TR ERKEK OL BIRAS ADAM HACKLEMEYE KALKmA SENIN GUCUN BANA YETMEZ KOLAY DEİL BENI HACKLEMEK ROLLBACK OLURUM BEN AMA BENIM ITEMLERIMIN GIRDIĞI CHAR TRADE LENEN İP SİNE KADAR HEPSİNİ ÖĞRENİRIM ARKADAŞLAR BU NAMUSSUZDAN UZAK DURUN SİZİDE HACKLEYEBİLİR İNSANLIK BİLMİYORLAR BUNLAR ŞUANDA DELİRMEK ÜZEREYİM O YÜZDEN CAPS KULLANDIM KUSURA BAKMAYIN
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun hoodstar inşallah geçmezde hacklenmezsin. bu tip adamlarıda kafeye giden arkadaşlara havale ediyorum bi temiz sopalayın hem spor olur sizin için hareket etmiş olur bünyeniz hemde server bazı aptal uyanıklardan kurtulur.[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

itemlarinin gitmediğine sevindim. Böyle adamlar çok var serverda malesef.

Bunlar adamlari hackler hackler sonra oyundan sıkılıp bırakırlar. Bu şuna benziyor , bi oyun oynarken "ölümsüzlük" , " bütün silahlar" vb. şifreler girerek oyun bitirirsin , sonra da çok dandik oyunmuş dersin.

Onlar için boşa zaman kaybindan başka birşey değil.

Tekrar geçmiş olsun , uyarın için de sağol.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bide benim bildigim temiz bi oyuncuydun yani dupetan vs.den uzak duran biriydin. bu lavukların hedefleri hep senin gibi adamlar oluyor nedense. ilahi adalet birgün gösterir inşallah kendisini.[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

inşallah allaha şükür gmlerle aram iyi hacklediğimde rollback olurum rahatca ama beni deli eden yaptıkları param yok diyor 80mlik pp yi 100m ye alıyoruz adam satmıyorum diyor takacak itemi yok ee salak takacak itemin yok neden pp satıyorum diyosun hayret bişey yaa hem hacklemeye çalışıyor hem scam lemeye erkeklik deil bu ne geçicek eline beni hacklesen birkaç item değermi hiçmi düşünmedin anlayacağımı[signature][hline]Nick=BufferTR.... :Hoody:
Lvl=60... 61
Clan=Sex Machines.... New_0rder
Job=Paladin.... Kasar Hood
Np=42xx....22xxx
Sosyal ağlarda paylaş

abi bende istiyorum orc olmak char yokki :( sıkıldım humanlardan takas yapacak adamda yok archer la yada warriorla deişirim 60+ ama kimse deişmiyorum bide güven olmuyor artık caesar_tr den beklemezdim böle bişey demekki serverımızda yılan beslemişiz :@[signature][hline]Nick=BufferTR.... :Hoody:
Lvl=60... 61
Np=42xx....22xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 08 Ağustos 2005 19:50 tarihinde demiş ki:
2 SAAT ONCE CAEASAR_TR BANA PP SATICAKTI BENI CZ YE ÇAĞIRDI GITTIM BANA TRADE ATTI GOLD BARI KOYDUM BEKLEDI PP YI KOYMADI SONRA BANA GOLD BARI 1 COINDEN MECHANT AÇ DEDI ONUDA YAPMAYINCA BENIM TAKACAK ITEMIM KALMIYO SATMIYORUM DEDI VE GITTI O OLAYDAN SONRA SUREKLI DC OLUYORUM BIRISI CHARLA GIRMEYE ÇALIŞIYOR CAESEAR_TR ERKEK OL BIRAS ADAM HACKLEMEYE KALKmA SENIN GUCUN BANA YETMEZ KOLAY DEİL BENI HACKLEMEK ROLLBACK OLURUM BEN AMA BENIM ITEMLERIMIN GIRDIĞI CHAR TRADE LENEN İP SİNE KADAR HEPSİNİ ÖĞRENİRIM ARKADAŞLAR BU NAMUSSUZDAN UZAK DURUN SİZİDE HACKLEYEBİLİR İNSANLIK BİLMİYORLAR BUNLAR ŞUANDA DELİRMEK ÜZEREYİM O YÜZDEN CAPS KULLANDIM KUSURA BAKMAYIN

Sana tavsiye, varsa başka account itemlarını paranı falan geçici süreyle aktar. Sonra şifreni değiştir.

Tedbirli olmakta fayda var :)[signature][hline]----------------
Nick:Nyaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:66xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilgehan, 08 Ağustos 2005 20:09 tarihinde demiş ki:
bi oyunu bu kadar büyültmenize gerek yok bazı şeyleri aşın artık altı üstü bi oyun

Bu oyunda full item 60+ karakter 300-500 milyon ediyor.

Sadece oyun olmaktan biraz öteye geçti :)[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReaL_DeviL, 08 Ağustos 2005 20:20 tarihinde demiş ki:
ulan HOOSD STARMISN NESİN OLM SEN KİMSİN LAN BENİM ARKADAŞİM HAKKINDA BÖLE KONUŞUYORSUN DOGRU DÜZGÜN DUR CEASER_TR OYUNU HAIYYLA OYANAYAN NADİR ADAMLARDAN TAAMI SUS COK KONUŞ MA VE KANDİNİ GERÖEKTEN HACKLETİRME :S

Altyazı sistemi varmı forumun ? Bu adamın konuştuğu Türkçe' ye alt yazı lazım valla.

İlk okul 2? 3?[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

hackleyebiliriz senin neyini hackleyelim diyosun namuslu adam nasıl hack yapıldığını bilmez biliyosanız demekki öğrendiniz boşa öğrendiğinizi düşünmüyorum kesin denediz oyunu hakkıyla oynayan bir arkadaş caesar_tr güzel yalan adam kendini bilmiyor pp satıyorum scamleyemeciğini görünce pm blockla takacak itememim kalmıyo de git bu nedir normal bişeymi hele 1 coinden gold barı merchanta koy bu sence nedir[signature][hline]Nick=BufferTR.... :Hoody:
Lvl=60... 61
Np=42xx....22xxx
Sosyal ağlarda paylaş

boş tehditler den korkmuyorum hackle ama unutma sen beni hacklersen eline bişey geçmez rollback olurum o da olmadı tüm diez tanır beni itemlerimi toplarım eskisinden güçlü olurum bu tehdimi ciddiye al gmlerle de konuşurum tüm oynadığın charları banlatırım olayı büyütür korankinge yazarım ip leride blocklatır senin knight online hayatını bitiririm herkesi silermiş ben bu lafa pipimle gülerim[signature][hline]Nick=BufferTR.... :Hoody:
Lvl=60... 61
Np=42xx....22xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...