Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Punk veya Indie Dinleyen?

RaVena

Öne çıkan mesajlar

Vallaha şimdi şöyle bir durum var, greenday mesela, 3dayspunk dediğimiz üç günlük grup kategorisine giriyor.
Öte yandan skate punk, punk rock punk ska lölö falan tarzı füzyonlar vardır.

Skate punk dışında diğerlerinin birbirinden çok farkı yok, sex pistols direk punktı, punkla rock'ı karıştırmak, açıkçası.[signature][hline]g3nk.
Sosyal ağlarda paylaş

TOpiğin adını değiştirsinler bari .. Alexi Sept vs twistedemo Diyerek :-P ... tartışmayın arkadaşlar lütfen :( .. Ama Greenday de punk tarzına girmiyor .. Eski şarkılarının bi kaçı güzel .. Offspringinde öyle ..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/?''
Iyilik yap,iyilik bul ..
Sosyal ağlarda paylaş

old schoollar yönetir her zaman :) pixies, sex pistols ve clash en cok dinlediklerimden :) offspring ve eski greenday hani punk rock sayılabilcek gruplardan mesela ama bilmiyorum yok new found glory dir hededür hödödür bende severim de punk demeye pek gönlüm elvermiyo açıkcası, yani punk etkileşimi olduğu gayet belli de ideolojik olarak da uymuyo yani yok emo aşk meşk boş işler :P[signature][hline]Fly the ocean in a silver plane
See the jungle when it's wet with rains
Just remember till your home again
You belong to me
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz bi iki CD baktım geldim (iyiler hatırladığım kadarıyla):
Jimmy eat world, Hatebreed (farklı ama iyi gibi), Die Ärzte, Millencolin,Dashboard Confessional,nofx (çok eskilerden bunlar, bi de aynı isimli parkour grubu var lol), Knuckledust (bulmak zor olabilir), Afi, Dead Kennedys (bunlar da çook eski), Guttermouth (I am destroooying the worldd), Lagwagoon, Anti Flag, Propagandhi, Rise Against (Fatwreck grupları )
falan filan...

Hi-Fi filmindeki gibi Vinyl dükkanım olsa keşke... Müz,k dinlesem paso :(

İşinize yarar inşallah, CD kulesi devirdim valla :D[signature][hline]MONO(b)LOG

[Bu mesaj dasaaa tarafından 17 Ağustos 2005 22:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yapmayın etmeyin.. Bu gidişle britneyi de punk yapıcaksınız..

@ravena:arkadaş için dedim zaten [signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA

[Bu mesaj Slat tarafından 17 Ağustos 2005 22:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 17 Ağustos 2005 22:05 tarihinde demiş ki:HATEBREED'E PUNK DEDI

Alexi ile gene aynı şeyleri yaşıyacağız sanırım. Parantez içinde farklı yazma sebebim oydu zati... Ayrıca ilk attığım mesajda şöyle bişiler yazmışım:
hmm indie ve benzeri bi sürü şey dinliyorum (skala geniş çok)
emo başlığına yazdığımı paste liyorum hemen (tembel şey):
...
ya karman çorman ama şuraya da iyi gruplar yazmıştım... işte şurası
Ayıklamadım türleri içerisinden, ayıklayın siz =)

Bir sürü cd indirdim aynı rafta olanlar, benzer türler hatırladıklarımı yazdım.
Önceden dediğim gibi; Ayıklamadım türleri içerisinden, ayıklayın siz =)[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...