Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kıskançlığı azaltma yolları

twistedemo

Öne çıkan mesajlar

Az önce benim hayvanlığım yüzünden tartıştık! Ama kaç defa denedim olmuyor gerçekten azaltamıorum. Güvensemde bir şekilde kıskanıorum mutlaka ve bu olmadık şeylerden oluyor... Resmen birbirimizi kırıyoruz! 3 akşamdır sürekli tartışma ve sonunda barışmalar baş gösteriyor! kendimi aşamıorum![signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Vayy be o kadar adam yazi yazmis ama hiç birinizin kadinlar ve psikolojileri uzerinde bilgisi yok demekki ;
efenim madem oyle aydinlatalim...

simdik bir kadin neden kiskanir once bunu ogrenelim.. Kadinlarda bilindigi uzere sahiplik iç gudusu asiri derecede mevcuttur. e yani kadin aslinda kiskanmaz kadin aslinda kaybetmekten korkar ve boyle bir durum zamanla kiskanclik olarak algilanmis olur. kiskanclik erkeklere mahsustur efenim.. Kadinlar kaybetmekten korkarlar.. ki bugun kiskanan kadin yarin umursamayabilir..

Efenim simdi erkege gelelim...
Erkekler kiskanirlar.. niye kiskanirlar cunku daha oncede bir cok konuda belirttigimiz gibim, erkekler severler ve bu sevgi işimasi altinda aydinlanamayan her noktayi kiskaniverirler.. bilmek isterler, degistirmek isterler, yon vermek isterler, vs..

sonuc itibariyle efendim ben kadinlarin her zaman bir rol ustlendiklerini ve kendilerine yakisani giymelerinden kaynaklanan bir sahte davranis biçimine sahip olduklarini bu yuzden ne zaman ne yapacaklarinin belli olmadigina inanirim..

bir tur modul var sanki içlerinde...[signature][hline]
Kabaligin sinirlarini ben cizdim ama, cok kaba cizmisim belli olmuyor...
Sosyal ağlarda paylaş

bundan güzel reklam konusu olur böle erkek kıskanmaz sevdiğin sevgilisi bunu kıskandırmak için başka erekelere kur felan yapar adam kısanmaz bi türlü bir süre sonra dan kek alır yer aslan kesilir felan işte[signature][hline]Tupac Shakur: 1989-1996
WEST SIDE IS THE BEST
delikanlı adam renkli takım tutmazi
www.2pac.com/www.snoop-dogg.com]www.snoop-dogg.com/www.bjk.com
Sosyal ağlarda paylaş

kıskanç aslında kısmaktan türemiş olan kıskaçtan gelen bir kelime. kıskaçta özünde "kız, kaç!" anlamını ihtiva ediyor. Kızmak ve kaçmak işlemleri ise farklı kişiler tarafından yerine getiriliyor. Kızan kişi karşı tarafın kaçmasına neden oluyor bir bakıma. Bu cümlelerimi müteakip bir Yoda quoteu modifikasyonu koymak istiyorum izninizle;
Characteristic features leads to Curiosity. Curiosity leads to jealousy. Jealousy leads to suffering. And I sense much characteristic features in you

büyük ihtimalle yalan söylüyorum, AMA NEDEN OLMASIN!?[signature][hline]- burası neresi
- kolonya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
twistedemo, 17 Ağustos 2005 00:48 tarihinde demiş ki:
oh erkekler içgüdüsel yoksa güvensiz değil kadınlara gelince böyle torpil yok

hadi be

gece gece

;p

bilmiyorum belki ben erkek bir birey oldugum nedeni ile boyle dusuncelere kapiliveriyorum.. belkide bir sizofrenim ve kadinlarin aslinda gercekten dusunduklerini soylediklerine ve hissettikleri gibi davrandiklarina inanmiyorum.. hayat garip.. işte bu gariplige ayak uydurabilen bir cinsi garipserim karsi cins olarak.. ama emin olunulmaliki bazen bir erkegin gozune cok sirin , sevimli, cekici gelebiliyorlar.. bazen de tabi tam tersi.. bu neden boyle oluyor anlamiyorum.. yani ozellikle kadinlar aksamlari gozume gusel sabah uyandigimda sanki baska bişi goruyorum.. neyse bu konu uzar gider..

tot ziens..[signature][hline]
Kabaligin sinirlarini ben cizdim ama, cok kaba cizmisim belli olmuyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...