Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Takımlarının Avrupadaki Şanslar(Bu Yıl)

hellspe

Öne çıkan mesajlar

tupak gene futbol otoritesi yorumlarıyla aydınlattı bizi.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2pac, 14 Ağustos 2005 19:52 tarihinde demiş ki:var madem öle fenerbahce de anelka alex apiyah mıdır nedir ona parasını varme bakalım ne kadar kalıyo fb de herşeyleri para onların

iyide konuyla alakası ne ?[signature][hline] 4ever Be$ikta$
Quamen

Norton_Antor, 05 Ağustos 2004 00:42 tarihinde demiş ki:
mp3 günah kullanmayın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zamo, 14 Ağustos 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
Cintonik, sen fenerin 3A (Alex,Appiah,Anelka) olmadan başarılı olabileceğine inanıyor musun?Fenerin sistemi bu 3ü üzerine kurulu.

Adamların parası var kuruyo Gs'da niye yok böyle bi sistem acaba?[signature][hline] 4ever Be$ikta$
Quamen

Norton_Antor, 05 Ağustos 2004 00:42 tarihinde demiş ki:
mp3 günah kullanmayın
Sosyal ağlarda paylaş

@zamo: bende sana bi kaç oyuncu saymak isterdim gs den ama sayamıyorum çıkmıyo adam yok doru duzgun lol.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.

[Bu mesaj Cintonick tarafından 14 Ağustos 2005 20:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

zamo,allah aşkına dediğin lafa bak fb nin başarısı 3a üzerine kuruluymuş daha kendi evlerinde diyarbakırı yenemiyolar ,türkiyede bu kadar fazla imkana sahip olup da avrupa da somut bi başarı kazanamayan tek takımdır fb bu sene de pek farklı olmayacak benim kanaatim bu hatta 3a gününde olsa bile değişen bişey olmaz çünkü fb de takım ruhu yok en büyük eksiklik bu[signature][hline]Make Way For The Bad Guy!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zamo, 14 Ağustos 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
Cintonik, sen fenerin 3A (Alex,Appiah,Anelka) olmadan başarılı olabileceğine inanıyor musun?Fenerin sistemi bu 3ü üzerine kurulu.
lol!!!

abi milan bence başarılı olamaz bu sene milanın ilk 22 adamını çıkar başarılı olabilirler mi sence? herşey 22 adama kurulmuş
Sosyal ağlarda paylaş

6s de şu an var olduguna inanıyomusun takım ruhu takım oyunu vs. dinime kufreden musluman olsa hesabı.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

takım ruhu olmadan 2 sene üstüste şampiyon olan takım.. her taraftan Fener en iyisi..

ha bana göre takım ruhu eski GSninkinden daha iyi..
benim tezim de aynı yere çıkıyor. Fener hala Türkiye'nin en iyi takımı..

not: "kendi evinde diyarbakırı yenemio"die dalga geçme girişimin olmuş. kendi evi terimini avantaj olarak yansıtman komik olmuş :D[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

toni o olay sizin için geçerli.seyirci olmuş olmamış farketmez seyirci seyirci degil zaten.maçın ilk 5 dk sında bagırır sora sus pus maç izler minik taraftar grupları bagırır arada bide gol olursa arada gol diye bagırırlar.kendinizle karıstırmayın lutfen..[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

He ayrıca ;

said:
tony_montana, 14 Ağustos 2005 21:05 tarihinde demiş ki:
FBeş

toniye sevgilerle...[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonick, 14 Ağustos 2005 21:12 tarihinde demiş ki:
toni o olay sizin için geçerli.seyirci olmuş olmamış farketmez seyirci seyirci degil zaten.maçın ilk 5 dk sında bagırır sora sus pus maç izler minik taraftar grupları bagırır arada bide gol olursa arada gol diye bagırırlar.kendinizle karıstırmayın lutfen..

herşeyi açıklıyor.
mutluluk elindeki 1in 5 olmasıyla gelir.
elindeki 5 1 olursa herşey altüst olur.
fener elindeki 5i 1 olmuşken oynadı ve kötü başladığı maçı 2. yarı toparlayarak berabere bitirdi.
gs bunu yapamazdı.
gs elindeki 1lerle onamaya alıştığı için geçen seneyi anca 3. bitirebildi.
bkz. olimpiat stadında 15 biletli seyirci[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

sizin taraftarınız çok iyi ya haklısın bak, şampiyonluğu kazandığınız maçı iyi hatırla bi ara sus pus oldunuz bizim ataklar sıklaşınca ya da hayaletler bağırdı da biz mi duyamadık ha bi de resim için teşekkür ederim ben yakın tarihle ilgileniyorum yakın tarihte aramızdaki en farklı sonuç olarak şunu yazıyo GS5-1FB ,cintonik e sevgilerimle[signature][hline]Make Way For The Bad Guy!
Sosyal ağlarda paylaş

konuya çok dalmicam ama şu 6-0 a döndüğünüzü görünce yazim dedim valla artık diicek laf yok hala bu maçla yaşayabiliosunuz ya bravo size
birde ek yapayım gs taraftarına laf ediosunuz da ben Allah'a şükür bu güne kadar hiç eline mikrofonu alıp stad hoparlörlerinden bizi bağırtmaya çalışan görmedim gs maçlarında[signature][hline]can't settle the area
Sosyal ağlarda paylaş

zaten bagarmamaya alışık oldukları için kasmıyolar.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...