Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Harcanmış zamanlar yeniden yaşanmaz ki...!

Villians

Öne çıkan mesajlar

Harcanmış zamanlar yeniden yaşanmıyor....bu sözü her gördüğümde sadece bakıyorum düşündüğümü zannediyorum ama hayır tek yaptığım bu cümleye bakabilmek.Hestia diyor bu günlerde kendine Zeus'un bilinmeyen bir diğer sevdiği,bir tanrıça.Bu sözü nasıl bulduğunu hiç sormadım sadece her gördüğümde etkilendim.Kesin bilerek yazdı bu sözü oraya...
Neden bende bu kadar takılıp kaldım bu söze acaba?Benim için bir anlam ifade ediyordu çünkü harcanan o kadar çok boş vakit vardı ki hayatımda artık kendime kızmaya başlamıştım.Dur demekle durduramıyordum..Hala aynı lanet şeyi yapıyordum öylesine bekliyordum zamanın geçmesini o geçerken ben ondan daha fazla geçiyordum.
Aynı şeyleri söylememin bir anlamı yoktu daha fazla...
Bir savaşçı hep savaşırmış uğruna değdiği şeyler için.Öldürmek onun isteğine ulaşması için geçmesi gereken bir adım sadece.Koşuyor durmadan arada bir dinleniyormuş.Daha isteğim yolun yarısı bile değil bu,bu kadar mı yapabiliyorum sadece?Bu yetmediği için hergeçen gün daha istekle koşar hiç durmazmış....Öldüğü gün ise yüzünde gülümseme varmış kimse bilememiş bu gülümsemenin sebebini...
Olması gerekeni yaşar insanlar zamanı geldiğinde de ölürler.Neden ölüler buraya dönmek istemez izin verilmediği için mi?Yoksa gerçekten orada kendilerini bulabildikleri için mi?Dine yada başka bir şeye göre sorgulamıyorum sadece sorgulamak istiyorum okadar.Bu sorular hiç bitmeyecek....
Hiç bir zaman tam anlamıyla nefret etmedim ama dönüp baktımda keşke bunuda yapabilseydim diyorum kendi kendime çünkü o vakiti yine harçanmıl olarak kaydetme istemezdim kendi defterime ama kaydedilmiş bir çok zaman gibi herşey gözümün önünden akıp gidiyor
Hatırlamaya çalışıyorum birisi de karşıma çıkıp dedi mi aca ''Ya senin uğraşacak işin yok mu neden kendini sürüklemek istiyorsun bunca şeyin içine'' Gerçekten hatırlamıyorum,unutmuş olma ihtimalim çok yüksek.
Duymak istiyorum ölüme yanlız gideceğimi biliyorum ama bana bu hayatta yanlız değilsin denmesini duymak istiyorum,ihtiyacın oludğunda orada olucağım dendiğini duymak istiyorum.
Ölüp gitiğimde ise herşeyi kabul edip gitmek istiyorum..Harcanmış zamanlar içinde de yaşadım kendimide harcadım.....dedikten sonra gitmek istiyorum..

ps:bu biraz kısa oldu ama gerçekten yazmak istediğim bir konuydu.Hestia ya teşekkür ediyorum bu sözü oradan hiç silmediği için[signature][hline][b][u][i]Dark Elf
Sosyal ağlarda paylaş

An geçer gider, ama sen geçen anlara saplanıp kalmamalısın tabi. Ders çıkararak ileriye bakmak lazım gelir.

İsteklerin varsa onları gerçekleştirmeye çalışmalı, tabi burada tembellik olmamalı. "Armut piş ağzıma düş" yerine, sen de çaba harcamalısın.

Yoksa hayat o kadar kolay değil, sende çaba harcamadan, oturup somurtma. Ki zaten çaba harcamış olursan, yüreğin hafifler. 'Denedim' düşüncesi ile.

Keza isteklerin olur; nasılsa yardıma hazırız. :)[signature][hline]Follower Of Cyric,Prince Of Lies;Blog
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bir zaman yalnız olmadığımı biliyorsun çünkü biz her zaman için dostuz doğru da yapsan yanlış da...ne olduğun neyi yapabildiğin diil dostum olduğun önemli vill!!
ayrıca bunların farkına varabilmene sevindim ancak biliosun ki hiç bişi için geç kalınmış sayılmaz...
bu yazın çok dürüstçe olmuş güzeldi[signature][hline]Nobody is perfect!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...