Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NEden HEP NEw ORDER

Hoodstar

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar artık bıktık new order olarak 8. adamımızı hacklediler neden bu clanın güçlenmesini istemiyolar bizi neden çekemiyorlar hack bizim için prolbem deil rollback itemlerimiz geri geliyor ama kaybolan zamanın kırılan kalplerin tamiri yok 2 kere beni hacklediler 1 kere shero yu 2 kere main 1 kere neo yu 1 kere pajatsoyu şimdide furryi hacklediler arkadaşlar bu konuyu buraya açmamın 2 nedeni var birisi acımı dostlarımla paylaşmak ayrıca korankingde bir topic açıp k2 nin ip ban sistemine geçmesini istiyorum.yardımlarınızı bekliyorum[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

aga bu konuda kimse bişey yapamaz burdam öyle düşünüorum ama güçlü olmak başka bi şey hep göz önündesiniz ama sizden güçlüsüde var positive mesela onlara bişi olmuo
bence Carnage deyim bizede bişi olmuyo[signature][hline]www.sucukekmekclan.forumu.com
Nick : _PANZER
Server: Cyper
Level : 22+ [ 62 ye yolumuz]
Clan : SucukEkmek [ bi yarım veremmi abi ]
Herkesi bekleriz cyper Yuvamız.
leader : _silici
Asist :_PANZER [ ben ]
Asist : ZAOTİCHİ

Diğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Findor The BlackGuard
Nick : Ersen11
Server : Diez
Clan : CarNage
Level : 6x
Kasar : Paladin
Sosyal ağlarda paylaş

abi positive bizden güçlümü tartışılır sadece npleri bizden fazla adam olark en iyi humanlar bizde wagyar sexxy new_fumigator (san0)main justnothing en iyi mageler priestler bizde d4ngwith loveisgonnasaveus furry lerva sheila neo ally imiz diezin en güçlülerindne cracked oosynt sielu fingor ilwendil slayer the priest moraineseidai falan cracked ally den çıktı kendi allylerini aldılar ama hala kardeş clanımız istediğimizde bizde yardım ediyolar neyse bunlar başka konular positive bizden güçlüyse neden 1 adamları bile hacklenmedi neden hep biz neden hep en iyi adamlarımız :( btw senin nick neydi carnagede ?[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

evet arkadaşlar waggy den çıkan bir fikir eğer furry rollback olmazsa oyunu bırakıyoruz ben bu oyunu ne item ne np nede başka bişey için oynadım wagyar da öle sadece arkadaşlık arkadaşımız hacklenirse bizde hacklenmişizdir rollbackler durdu bildiğim kadarıyla büyük ihtimalle oyunu bırakıyoruz korankingde yazılıarmızı görebilirsiniz[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi human derseniz Naaroth ta bizde adam yarıştırmayalım :)
BEnim Nick Ersen11[signature][hline]www.sucukekmekclan.forumu.com

Diğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Findor The BlackGuard
Sosyal ağlarda paylaş

naar abi iyi gerçekten lvli yüksek fakat itemler biras kötü galiba benim dediğim warriorlar dual roclarla warrior earringlerle geziyolar iron set falan filan taurusda bile yok o kadarı :)[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya abicim item yalan adam olsun adam naardada sağlam itemler var merak etme listesini vermek istemiorum burdan sormadım kendisine[signature][hline]www.sucukekmekclan.forumu.com

Sosyal ağlarda paylaş

İyi bir klan olmak demek her zaman sana karşı dişlerini bileyleyen insanların olması demektir. Bazı insanların düşünce sistemi ve kelime dağarcığı içerisinde rekabet gibi bir terim bulunmadığından dolayı bu tarz aksiyonlara daha fazla ihtiyaç duymaktadırlar.

Diğer bir mevzu ise, bir kaç gün önce öğrendiğim bazı şeylerden sonra, artık bu oyunun içerisinde "hack" denilen olayın sadece, combo, makro ve autoloot gibi programlarla sınırlı kaldığına ve insanların soyulmasının(Şayet işin içinde key logger yok ise) tamamı ile oyun yönetiminde ki kankalık sisteminden meydana geldiğine fazlasıyla inanmaktayım.

Bu kısmı yazmıyayım neyse....

Ayıp ama bu kadarı da......[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.

[Bu mesaj KaKsi tarafından 16 Ağustos 2005 11:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 16 Ağustos 2005 10:30 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar artık bıktık new order olarak 8. adamımızı hacklediler neden bu clanın güçlenmesini istemiyolar bizi neden çekemiyorlar hack bizim için prolbem deil rollback itemlerimiz geri geliyor ama kaybolan zamanın kırılan kalplerin tamiri yok 2 kere beni hacklediler 1 kere shero yu 2 kere main 1 kere neo yu 1 kere pajatsoyu şimdide furryi hacklediler arkadaşlar bu konuyu buraya açmamın 2 nedeni var birisi acımı dostlarımla paylaşmak ayrıca korankingde bir topic açıp k2 nin ip ban sistemine geçmesini istiyorum.yardımlarınızı bekliyorum

aynı cafedenseniz cafenizdekilerden şüphelenin baska acıklaması olmaz yada sizinkiler her dosyaya atlıolar trojan keylog falan ben hackshieldden sonra trade hackten hacklenen adam duymadım daha..[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

ŞAK...[signature][hline]www.sucukekmekclan.forumu.com

Sosyal ağlarda paylaş

ko sux.
oyunu seviyorum ama yöneticileri çok acemi.
new order düzgün bir clandır, hem oyuncuları hemde yönetimi.
wagi ile bende konuşayım bakayım, o oyunu bırakırsa ben nasıl np kasacağım :P[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

ahahhaa volkan abi nasıl np kascan bilmem ama wagyar çok ciddi hack konusuna hiç tahammülü yok bırakırım diyorsa bırakır ama rollback olur furry inş böle kötü bir şekilde oyunu bırakmak istemiyorum :([signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...