Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonunda

Zephyros

Öne çıkan mesajlar

Sonunda hayattan zevk almaya baslıyorum yavas yavas buyuduğumu ve problemlerin o kadar da buyuk olmadıgını ustesınden gelinemiyecek seyker olmadıgını anlıyorum.Sonunda zayıflık olarak değil sadece duygulandıgım için ağlıyorum.Sonunda ilkelliğimi aşıyorum ve kendimi esas beni buluyorum hayatın o kadarda acımasız olmadıgını ne olursa olsun hayatın guzel oldugunu içinde her zaman bir umut tasımam gerektigini anlıyorum.Hiçbir sey için umutsuzluga kapılmıyorum sadece olayları akısına bırakıyorum.Damarlarımda yavas yavas yasama hissi dolmaya baslıyor.Sonunda nefes alabildiğimi hissedebiliyorum sonunda hayatı gorebiliyorum. Kotu seyler için artık nefret etmiyorum kızmıyorum sadece gözyasımla akıtıyorum ve kendi ates cemberinde yok olmasını bekliyorum.Bu gunlerde boleyim ilerde ne olur bilinmez ama ben ne olursa olsun umutluyum ve artık yenilmicem sadece olanları gucum yettiğince goguslemeye calısıcam gucumun yettiği yere kadar...[signature][hline]I'm sure of your ability
To become my perfect enemy
Sosyal ağlarda paylaş

Yani hayatı her yönü ile yaşıyorsun anlamına geliyorki buda iyi bişey.Kavramaya başlaman.İmla açısından pek değerlendirmedim çünkü içindekileri yazmışın.Yani bir kaleminden dökülen sözcükleri aktarmışsın.
Kısa olmuş ama dediğim içinden gelenler burada temayı oluşturuyor.[signature][hline][b][u][i]Dark Elf
Sosyal ağlarda paylaş

bana bu yazdıkların balkonu yıkayıp oturduktan sonra hep oluyor...
annem babamın bitmez kavgaları benle uğraşmaları asla tatmin olmamaları geliyo aklıma ama ben gülüyorum onları çok seviyorum çok şanslıyım aslında ama keşke bunları eskiden de düşünseydim diyorum ama olsun =)
seni çok çok çok iyi anlıyorum çok mutlu oldum okuyunca[signature][hline].my.angel.wings.are.bruised&restrained.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...