Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TorrenTurk

vesmor

Öne çıkan mesajlar

Aaa.. Ben bu topic ilk acildiginda siteye girmemistim cunku daha once gordugum TorrenTTurk ile karistirmisim. :-)
Biraz once dikkatimi cekti TorrentTurk degilde TorrenTurk oldugu :)
TurkTracker'lar cogaliyor her gecen gun. Benim de var boyle bir projem.
Bunu da buradan yazayim dedim. :-P[signature][hline]SeXeN6.Net [Internet Services]
FILES.GEN.TR [New File Center]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
streamin, 10 Ağustos 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
seeder olmadan (isvec,almanya,belcika fransa....daki yurttaslar ,p2p yigitleri :)) yurumez o is hele ole 2-3 k ul yapin ne olacakla hic yurumez emin ol ,4-5 tane turk trackeri acildi hepside kapandi ancak karagarga hala devam ediyo/du oda dediigim gibi cok saglam en az 50 kisilik seeder cevresi var tr dekilerle paylasim olayina girmek ancak bu yolla mumkun, ratio olayina gelince bu ancak ve ancak register olan userleri kacirmana yol acacaktir malesef ole bitsoup filelist torrentarena falan gibi yurumesi icin cidden paylasim kulturu ve en az 1-2 mbit standart baglantilarimizin olmasi lazim buda olmadigina gore ,bu adimlar kosulsuz basarisiz olacaktir ancak ve ancak sizlerin israriyla yuruyebilir ,yani ole bir potansiyeliniz varsa tabi esirgemeyin ancak o niyetle baslayan cok adami da gorduk :)

bu karagarga sitesi kapalı sanırım, ya da adresi falan mı değişti?[signature][hline]Nasıl? Neden?... Nerede?
Gang Gangstar!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...