Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni baslayanlar için hangi server??

wsadad

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar ben yeniden bir char acacam diez ve xig haricinde bircok charim var level +51 ...
ancak ben bu iki serverin birinde adam akilli oynayacam ve +60 hedefliyorum yeterli vaktim var.
sorum su : xig. mu daha ii bir server diez mi dupe mupe olaylari hangisinde daha az piyasa nasil bunlar hakkinda fikir almak istiyorum...[signature][hline]server : Diez dışında diger serverlerde +51 charlar var
Nation : El morad karus karışık
NP : np lerini toplasan 3k etmez :D
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.knightonlineranking.tk

şurdan serverlara bak. lvl ve itemlara bak hangisinde daha az +8 shard varsa ona başla. cyphera bakma ama shard konusunda. cypher ilk günden rezil olmuş bir server çünkü.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 14 Ağustos 2005 20:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok onlar arttı 1 tane diil artık bi 10 tane fln var galiba. dedigim gibi diez kontrolden çıktı artık diger serverlara yetişmesi uzun sürmez [signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 14 Ağustos 2005 20:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla BEramus'un cılkı çıkmış zaten , dupe itemlere mi yanarsın,
clan bugı kulllanıp 65756 kisi ile kale alanlara mı yanarsın,bütün klandaslarını " gm support " ile iteme boganlardan mı yanarsın ,
yani bu adamlara karşı oynaymazsın berada ancak yanlarında
olabilirsin.
Cypher desen ilk günden oyuna 2 rol 1 elf ring mirageler shardlar la oyuna baslayıp ilk 2 hafta da 34576 milyon np yapan adamlara mı karşı oynuycan
Ares desen dünyanın edit charı var zaten....
Bence başlama git Wow oyna ,bu kadar pislige batmış bi oyunda
emek harcaman biraz zaman kaybı ve bu kadar haksızlıkla başa çıkamazsın maalesef...ama illa başlıycam diyorsan en iyi server Diez gibi görünüyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Cyper da başla derim dupe item diyorsan herserverda var.ranking.tk da uzun zamandır uplanmıyor ordaki 1 yazan +8 shard olmştur 10-15 tane çoktan.Cyperda lvller düşük nasıl olsa sıfırdan başlanmak için en iyi server bence....[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
5 aydır beraber olduğum ,gün içerisinde saatlerimi beraber geçirdiğim,kankam dediğim adamı unutur ,senin kankan olurum.Tanımam onu bir daha ,yeter ki darkvayne ver bana.Çünkü ben bunun bir oyun olduğunun farkında olmayan aciz ,aptal bir bebeyim....[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Wow da da sorun vartabii ki olmaz olurmu , ama edit chardan
gm supporttan cılkı çıkmış degil en azından, sana gözümle gördügüm bi olayı söliim KO da,elemanın savasta manası bitti,
msn den GM arkına mesaj attı manam bitti diye ,5 dakika sonra
msj geldi msn den , talianın yanına bak diye,99 mana pot.....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CizmeliKedi, 15 Ağustos 2005 14:46 tarihinde demiş ki:
Valla cypher da ilk günden bir çok item düştüğünü biliyoruz ama beramustaki gibi aşmış olup +10 lycaon staff yok allahtan.
+9 sheller nedir bu ya?

Bu yukarda bahsettigim adam cypherda , itemlerine bakrsan zaten direk edit oldugunu da rahat anlarsın,+8 plate set,+7/70 dual shards...+8 e gecer yakında shardlarda..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...