Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Premium alım sorunu

lancelotdulac

Öne çıkan mesajlar

Siteden sisteme giriş yapıyorum.
MANAGE l CHARGE KNIGHT CASH l LOG OUT

buradan CHARGE KNIGHT CASH i seçiyorum karşıma https://www.knightonlineworld.com/account/knightcash_00.asp çıkan bu adres ise bana 404 hatası veriyor.Yanlış yerden mi ödeme yapmaya çalışıyorum nedir anlamadım.Adamların ödeme sayfası mı bozuk yoksa :)[signature][hline]Dünya'nın en büyük menejerlik oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

Hay allah adamlar hesabımdan parayı çekti ama işlem sonunda error occurred gibi birşey dedi ok e basma durumu vardı bi tek.Beni öyle bıraktı yani success diyeceğine error dedi ve karttan para löp çekilmiş.Bu gevurlara sanırım güvenmemek gerekiyor ne yazıkki.Parayı kurtarmamız zor olacaktır.[signature][hline]Dünya'nın en büyük menejerlik oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

İmkansız birşey ben kredi kartı ile verdim ve anında para hesaplarına geçti.Yani banka onayı filan olmaz bunda.Bir çok yerden alışveriş yaptım olmadı yani öyle birşey.Bunda da olacağını sanmıyorum bir support a mail atayım bakalım.[signature][hline]Dünya'nın en büyük menejerlik oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

para senin kartından anında gider ama onlara gitmez banka hemen yollamaz! 9 gün içinde hizmet alamadım diyip ödemeyi durdurabilirsin!
gm lere msj at baktın bişiy yok git durdur ödemeyi eniyisi![signature][hline]Server: Ares / Ares
Nick : Kefase / AmonRakoth
Class: Mage İce / Fİre / Kasar Hood
LvL: 5x / 6x
Clan: Nosferatu / Nosferatu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...