Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İmperial glory

Maxuth

Öne çıkan mesajlar

Ya delircem yardım edin lütfen umarım aranısda oynayan wardır.Oyun total war tarzı bişe işte napoleon zamanında geçio...
İşte nese bn ingiliz oldum norweç,isveç,danimarka we finlandiyayı alıp süfer bi imparatolrluk kurdum(tabe ingiltere,iskoçya,galler we irlanda da elimde:D)Nese ordan rusyaya daldm adamların başkentini ele geçirince tüm rusya bnim oldu baya büyük topraklar tabe...Tüm doğu bnim oldu die sewinirken bi baktm topraklar koyu kırmızı.Normal olarak ele geçirdiim topraklar açık kırmızı oluo we great britain yasıo ama burda russia yasıo ama great britain tarafından işgal edilmiştir dio.Bu topraklarda bina we asker yapamıorm nie acep bi yardım edermisiniz nası tam olarak ele geçirebilirim buraları???

Okuduunuz için teşekkürler...[signature][hline]Aşk çiş gibidir,gelirse tutamazsın,tutarsan ağrı yapar...
Sosyal ağlarda paylaş

Diplomasi sadece war olan ülkelerle oluo ama rusları diplomasi yapmıcak şekilde yok ettm..Yani bayrakları yok diplomasi ekranında..Delircem bi alsam rusyayı ordan austria şerefsizlerine dalcam.Osmanlıyı yıkmış adamlar sinir oldum...[signature][hline]Aşk çiş gibidir,gelirse tutamazsın,tutarsan ağrı yapar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...