Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bizden Ne Çok Bıkmışlar :( (oku!)

Necro

Öne çıkan mesajlar

Türkler (biz) bu oyundan çıkarsak. Günde her serverda 100 kişiye oyun oynatırlar. Premium satamazlar. Takılırlar kendi kendilerine. 100 e 100 savaş yaparlar. Bu kadar serverla batarlar. 2 ay sonra kapatırlar serverları. Bunu hiç düşünmüyorlar.

edit: bu arada oyuna girebilen varmı???

[signature][hline]Please wait...

[Bu mesaj zhetes tarafından 12 Ağustos 2005 14:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

admalar ne yapsa b kısım vatndaşımız için haklı yaş-kuru hesabı
ikincisi ben bile bıktım kendi milletimden en ufak bişeyde küfür yiyosun parti isterken bile küfür yedim
ksnin kralını apıyoruz
abbys de zevk için millete dalaşıyoruz
tek kelime ingilizce yok zaten
böyle böyle uzar gider[signature][hline]Destura™ the Priest
Member of Clan Snakes
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baelithilie, 12 Ağustos 2005 10:11 tarihinde demiş ki:
said:
TRibula, 12 Ağustos 2005 10:01 tarihinde demiş ki:
ayhan post mu kasıon lam:D

ertan buna cevap yazıyım mı yazmıyım mı kararsız kaldım...şimdi yazsam post kasıyo olcam, yazmasamda sanki içimden kıs kıs gülüp post kasmaya devam etcekmiş gibi anlaşılcak :D

Yok be abi dün biraz forumcu olmak istedim, malum server filanda kafayı yemişti ya ondan cogu basalığa mesaj attım, yoksa post kasmıyom yane :D

Peki ya sen konu patlama dalında madalya mı istiyosun ? :D:D

senın yazdıklarını patlatmak içinse evet :D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Server: Ares
Clan:The Others (Gerçek Yuvamız)
LvL:61
np:17xxx

------------------------
Nick: ::OverSouL::
Server: Ares
Clan:The Others (Gerçek Yuvamız)
LvL:61
np:10xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

bu gibi şeylerinyaşanmasında birazda serverın aprasız olması yatıyo tabi
benım bi assssin karakterim var ve insanlar doğal olarak benden swift istiyorlar
bazen bilgisayarın başında olmuyorum breth de fln charı bırakıp tv izlediğim fln oluyo elin gavuru gelip bir kere swift pls diyo beklıo atmazsam gidiyo
bi türk gelio "swit plzzzzzz" "aga sweet versene" "aga nerdesın" "aga aga aga aga aga agagagagaga" "kardeiş bi switleyiver" gibi 50 tane msg atıo işte farkımız burda ortaya çıkıo
ben MMO tarzı oyunlardan uo ve daocu paralı serverlarında oynadım ve burdaki türk playerlar gerçekten ama gerçekten elit insanlardı yanı keşke her türk öle olsaydı uoda zamanında katlandığımız okadar bağlantı problemine rağmen türk deyince akan sular dururdu dark uo da benım için bi idoldü neyazıkki osi serüvenim kısa sürdü daha dorusu ben biraz geç kaldım oside başlamaya ve sadce 1 sene oynayabildim
daocta ise The Hun vardı tamam her türk girerdi guilde ama hepsi elit insanlardı daoctada infiltrator karakterim vardı (assassine karşılık geliyo) grplarde pek istenen bir eleman diildi tabi tank vardı area effect vuran mageler vardı.. bana sana ihtiyacımız yok dendiğinde hiçbir zaman ks yapmadım yada ısrar etmedim çünkü orda herkez lvl atlamaya çalışıo ve eğer oturmuş bi grpları varsa seri bi şekilde exp alıolarsa ve bana gerçekten ihtiyaçları yoksa bunu dile getirmelerinden daha normal bişi yoktu ..

şimdi KO da türklere bakıorum gerçekten utanıyorum grp a alınmayınca ks yapan tipler loot için birbirine laf edenler
saçma sapan karakter isimleri vs vs
birçok türk sadece görüntü kirliliği yapıo
ve ben insanmıyorumkı bu oyunu ciddiye alıp oynuyolar
kimbilir kaç türk lvl 40 olmadan oyunu bıraktı?

amaç oyunu oynamak olunca oyunda beleş olunca malesef her telden insan geliyo e buda yabancıların bize antipati duymasına neden oluyo tabi[signature][hline]sheref, 20 Ocak 2005 02:34 tarihinde demiş ki:
seviştik sonra konuyu kapatıp arkadaşlığa devam ettik tabi eskisi gibi olmadı illaki...
Sosyal ağlarda paylaş

Kesin bu işin başı: birileri çiçek böceklik yapacakları sırada Türkleri seçmişler ve gördükleri tüm kötü olaylardan türkleri sorumlu tutuyorlar. çünkü bu oyunu en fazla oynayan türkler.
tabi çevredekiler bunu görünce onlarda buna katılıyor ve onlarda çiçek böceklik yapıyorlar.
Bu olay hangi serverda başlamışsa o ülkenin insanlarına aynı şekilde davranalım (mesela MYKO da başlamışsa malezyalılara.. gibi) en azından çevredekilerde buna uyarsa tüklerin adının kötüye çıkması az da olsa engellenmiş olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya adamların bizden nefret etmesine ben hak veriyorum. hemde çok haklılar.

Benim gördüğüm yabancıların çoğu 18+ yaş gurubundalar ve oyun oynamasını biliyorlar. ve birçoğu da saygılılar.
ama iş bize gelince 13 10 yaşlarındaki çocuklar bu oyunu oynuyor ve gidip onja buna sataşıyuor. anlamıyor ki daha dur yapma ne demek . bence tum olay bundan kaynaklanıyor. hadi çocuklar okula :D ( 9 -- 15 yaş arası )[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunu oynayıpta hala türkçe öğrenmeyen yabancıları ben anlamıyorum oynadığın oyunun %90 ı TÜRK!!! ama adamlar kültürlerini geliştirme derdinde bile değiller ne var ne yok türk insanı İNG. fransızca italyanca öğrenip kültürünü arttıracak diye uğraşacak bunlar ing. biliyo diye kültür dediğimiz olgunun son nezdine mi geldiklerini sanıyolar ben inat ettim 2 kelime ing. ile bütün yabancı dil bilenlerle muabbet edebilmeyi başaracağım hehehe Tarkan ne diyor yakalarsam Mucx Mucx evrensel bir tasvir böle bir iki kelime vardır heralde ing. de :) işi kestirmeden halledecem maksat geyik olsun by all[signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:BLooD SKuLLs
Mission:Asistan
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...