Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Id sı calındı

TRibula

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar oğlen saatlerındekı fılm dosyası ve içindekı keyloggerdan magdur olan arkadasımın paticiktekı ıd si calınmıs durumdadır. """"qwerty1""""" nicki artık benımle yada gercek sahıbı olan Efe ile bağlantılı değilidr.

Duyurulur..

gereğinin yapılmasınıda alan yetkılılerınden rıca edıoruz bır sekılde nicki mizi gerı almak ısterız

şimdiden tesekkurler su an ıtıbaren qwerty1 nicki ile yazılan hiçbişi gercek sahıbı ıle (Efe) bağlantılı deıldır.[signature][hline]Nick: _TRibula_
Server: Ares
Clan:The Others (Gerçek Yuvamız)
LvL:61
np:17xxx

------------------------
Nick: ::OverSouL::
Server: Ares
Clan:The Others (Gerçek Yuvamız)
LvL:61
np:10xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar söyledik, başlık açtık 1 ay sticky tuttuk
"bilmediğiniz dosyaları yüklemeyin, her laf edene güvenmeyin, herkesin anlattığı tarifleri uygulamayın" diye.

neyse geçmiş olsun efe.[signature][hline]Teselli aramak zor gelir giden sevgili arkasından. Yürek param parça bir halde, bedenin darma dağın.
Paranoyak olmam, izlenmediğim anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Elemanin Icraati]Elemanin nicki JustGiveMeUrNp uyanikligini görünce msg attim hemen ardindan modun birisi topigi silmis olsa gerek . *.exe uzantili 8mb lik bir dosya idi movie icine gömülmüs. cektiginiz dosyalara dikkat etmelisiniz .. wmv , avi icine trojan , keylogger gömülemez ..

[/spo]

[Bu mesaj RuneLaFey tarafından 13 Ağustos 2005 18:51 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...