Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior için öneriler

retorikci

Öne çıkan mesajlar

Merhbalar,
Diez sunucusunda Orc Warrior 46 Pro ile oynuyorum.
Ancak lvl almak için Eslnat'a gittiğimde yeterince def olmadığı için Golem ya da Harpy pro yapamıyorum. AK ya da DT olan yerlerde çok fazla parti olduğu için pro yapmaya müsait değil. Boş deru spotu bulabilmek gerçekten zor.
Breth civarında ise Xp nerdeyse damla damla geliyor.
Yani anlayacağınız sanki biraz iş çıkmaza girmiş gibi.
Bu darboğazı geçebilmiş kişilerden önerilerini bekliyorum.
Hangi yaratıkların kesilebilip hangilerine bulaşılmaması gerektiğini, nahgi zırhları giymek gerektiğini bildirirseniz çok makbule geçer :)

Teşekkürler

p.s.: daha önce bir başlıkta tekrar sormuştum. Pro skillinin recharge süresi değiştirildi mi? Skilli bir kez kullandıktan sonra ikinci kez dolması için bir futbol sahası kadar yol yürüyorum. Bu arada dayak yemekten haşat oluyorum :([signature][hline]Server : Diez
Clan : BAD
Job : Berserker
Lvl : 46
Sosyal ağlarda paylaş

pro isen statlarını bir kere hp ye asılacaksın . ikincisi elindeki kalkan hp bonus setin hp bonus +6 olucak en az. istersen sialhına bile hp bonus eklet. oluyormu bilmiyorum ama. en iyisi böyuyle[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(
Sosyal ağlarda paylaş

walla bizim cafede bir ark var beamusun en iyi provokeri benim diyordu kasılıyor sanmıştım. bi gece ben harpy kurdum pro o idi. estland gatenin arkası boşmuştu orada kurduk mekanı sonra o uçtu topladı bi baktım tum kuşlar orda. bu bole 3 tur daha devam etti sonra arkadaşın ekrana bir baktım try2kll clanının nerede ise tamamı _xul aişlesinin bir kısmı ve slot 1 in tamamı arkadaşı engellemeye çalışıyor eleman 5 provoker den malzemeleri çalıyordu ve bize getiriyordu üstüne üstelik novacılardan da kaçırıyordu :d zamanla sende bu arkada gibi olursun emin ol ama hp bonusları sakın ama sakın unutma..[signature][hline]Server: Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

Benim tavsiyem harpyden önce dts lureye çık.
Denemelerini öyle yap ve provoke yapmaya alış.
Daha sonra harpyde ufak hatalar yapsan bile hemen birileri atlayacaktır. Noob pro - Ezik pro - Bilmemne pro diye. Bu eminim canını sıkacaktır. Bunu aşmak için dediğim gibi dts partilerinde provoke yap bir süre. Skill olayına gelince dediğin gibi tekrar kullanılması için çok daha fazla süre geçmesi gerekiyor. Yani dikkatli kullan. Ayrıca arkadaşın dediği gibi +hp set yap. Herşeye hp bas :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Immortal_Courage Şu Anda Attack Warrior lvl 61 Blade Master :D
O zamanlar video almasını bilseydim şimdi size videosunu izletirdim :D
[signature][hline]Server: Beramus

[Bu mesaj arcenoid tarafından 13 Ağustos 2005 13:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende lvl 51 magele dts lere proluk yapıyordum çok zevkli oluyordu.kızmayın içimden geldi paylasayım dedim :)[signature][hline]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin...
Sosyal ağlarda paylaş

aynen , bol egsersiz , ve yatmayi goz onune alacaksin .. spotlari iyice ezberleyeceksin .. Nerede ne cikiyor nasil kosmali hangi yollari secmeli harpy partilerinde vokerlari izle .. gerekirse private mesaj atip sorularini sor .. bu sekilde ilerleyecek ve zevk almaya baslayacaksin[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:Laina
Class:Arch-Mage
Level:6x
Clan : The Others
Sosyal ağlarda paylaş

çıkartıcagın sonuç o olmamalıda neyse. fp gob bulabilirsin armor olarak chitinden zayıf ama bi süre idare edebilir en azından orta halli yaratıklara fakat çogu kişi imaja baktıgı için chitin şart gibi görünüyor. def oldugun için kesebilicegin fazlada birşey yok aslında. en mantıklısı abyss gem fln toplaman oda bayar birazda idare edicen artık başka yolun yok. merchant olayından anlıyorsan biraz ticarette yapabilirsin.[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2 haftada 58 oldum diezde nsl olduğumu anlatıyım lvl 10 a kadar moradonda kastım sonra breth zombi tepesine çıktım orda ztn ezik kasanlar oluyo orda 30 oldum sonra bi gün zombide sabah bi party kurdum akşamına 40 oldum :) bi kaç tane ark vardı onalr fullplate fln verdiler bana sonra bi ark chitin pauldron +1 verdi bi tane chitinim vardı +1 daha sonra eslanta gittim benmi cafeden abiler vardı onlar gece partyde 1 buffer 1voker 4 novacı 1 rogue harpy kesiyolardı 7 kişiydiler benide aldılar bende aradan lvl kasıyodum onlar bi gecede beni 45 yaptılar sonra tabi vokerlığı biliseksin üzerimde set +1 fullplate vardı sadece 1 taen chitinim vardı oda +1 di lvl 51 e kadar harpy kastım o halimle çok rahat harpy çekiyodum hp bonus fln lazım deil yalan o işler yeterki çekmeyi bil hp bonus a para harcama çekmeyi biliyosan fullplate lede çekersin mrk etme ben 51 e kadar kastım harpyde sonra cafeden abiler bana chitin ayarladılar şu an lvl im 58 üzerimde set chitin var hepsi +3 sadece hp bonus fln yok üzerimde uğraşmam hiç bi zaman para kaybı boşuna . ha tabi golem çekemiyorum ama goleme gerek yok 24 saat harpydeyim :) 4-5 gün sonra 60 olucam inşallah.sana tavsiyem vokerları izle nsl neler yapıyolar izle ve yanına bolca 720 hp pots al .[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : 0
Level : 61
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff
Class : Mage
-------------------------
Name : TrueBanana
Server : Diez
Np : 7/0 :D
Level : 58
Açıklama : set chitin +3 :)
Class : Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

benim warior lvl 51 ken ful +7 hp set +9 hp takılar we 1500+scrolla 5770 hp wardı bende golem spotunda ne warsa çekiyodum tabi bazen talos agaıyda yanlışlıkla çektigim oluydu :)) ama en iyisi ataker ol deru sonra apos dön daa ei inan daha zevk alırsın 60 tan sonrası kolay solo golem hp ac saglam oldumu yapaycagın sey yok mesela bi gün canım sıkıldı c.z ye indim hunga munga ne warsa orda toplayıp gidip orc townaın ortasında bıraktım çok eglenmiştim :)) ama bunu yaparken iki kere kulelere yattım :))[signature][hline]nick:Nix_
lvl :61 blade master
clan:KhaRoN
nation: El morad
hit:Kim vurduya gittim gelecem
server: Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...