Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

name change scroll

melapa

Öne çıkan mesajlar

neden ole dıyosunkı 4-5 gun once kulanmak ıcın rogue earring aldık 2 tane 350-400 arası.o aksamertan olesıne tezgaha 2 sını 750den koydu .1i o aksam dıgerı ertesı aksam 750 den gıttı ve daha sonra 750 den asagı rogue kupesı goremedık:)[signature][hline]Nick: ::OverSouL::
Server: Ares
Clan:The Others (Gerçek Yuvamız)
LvL:61
np:10xxx
------------------------
Nick: _TRibula_
np:17xxx
Sosyal ağlarda paylaş

@qwerty

çok degerli itemler bir kişinin çakallıgı üzerine olabilir ama sizinki şanstır degerli item oldugu için bir dupe item silindiğini öğrendilerse tamamdır sne orda 200m e koysan başka satan biri görse direk indirir fiyatı mesela ticaret böledir ama çok büyük bir serverda böyle şeyler şans ancak bütün serverın duyabileceği bir gelişme olması gerekli ki itemlar tavan yada taban yapsın anlatabildim mi?[signature][hline]<C & E>
I Love =o=
HåD£§©ik 2°°3 - Plutøn 2°°5
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki dupelerin sılınmesıyle belli bır fıyat artısı oldu olmasınada sasırmamak gere ama sana sole dıyım ben bu ısı 5-6 ayır yapıyorum (tıcaret olayını). suan yok ama 3 ay once koca moradonu 2 kısı yonlendırırdı. bılen bılır .biri "Gerry"(noob bi chardi) dıgerıde Hırvat clanıdır..(bası greyhawk) bunlar ıtemları ne kadarsa koyuyosa pıyasıyı aynı sekılde etkılyıodu.bılmıyorum neden ama ınsalar ona gore aynını yada ona yakınınıı yazıyodu. bunların hepsı mumkun. Bızım 3 hafta once tum paramızla NCS lerı toplayıp sattıgmız gıbı. 150-200 arsından 300e bız cıkardık en basıtını ben vereyım sana. Tum tezghalardan NCSlerı alırsan o aksam arıyan bırıne 50-100 karla cok rahat satarsın mantııgı budur bu işin.[signature][hline]Nick: ::OverSouL::
------------------------
Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

2 adet +6 mirage vardı onları 350 m den sattım 200 e almıştım . wizard +8 vardı 250 m veriyorlardı en fazla 350 m e de onu sattım dupeler gitti fiyatlar hakkat tavan yaptı walla :D[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(
Sosyal ağlarda paylaş

bence rogue earıngşerın fıyat artıs nedenı odur alanda yekrr satmak için alıor nıtekım benden 750 ye alan sahıs dun gece 800den tazgaha koymustu aa su nokta var: 50m kar için ben 750m bağlamm baskasınıda bılmem . dun gece bırıne sordum nıe kupe 750 dıe cvp: sen sattın 750 den herkes o sekıl koyuyo rdıe dedım ver ban 400 den serefsızım pıyasayı 350 ye cekıcem:) yemedi vermedı verse 3 4 tane dah cekıp fıyat kırardım yanı[signature][hline]Nick: _TRibula_

------------------------
Nick: ::OverSouL::

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
melapa, 13 Ağustos 2005 06:26 tarihinde demiş ki:
Ares'te bu zımbırtının fiyatı neden 750m ' a çıktı acaba :)

anlayan anlamıştır. (yoksa anlamamış mıdır?)

Name Degistirerek Dupe oluyodu onun icin Uyaniklar Name Scroıol u da Dupeleryim dupeciye Satiyodu :d Ama Bizim Uyanik Adminler yine uyandi Ve Bunu kapattilar Simdi ismini Degismek isteyen bile isimini Degisemiyo Bakalım Ne oLaCak :)[signature][hline]Gel PiSi PiSi... :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...