Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fenerbahçeye 1 maç ceza

TRA_GS

Öne çıkan mesajlar

"Yok, ölmemişmiş, kurşun sıyırmışmış". Ya, bi mantıklı düşünün Allah aşkına. Adam içeri TABANCA sokmuş, daha bunun ötesi var mı ya, bazuka mı soksaydı, tankla mı girseydi? O zaman da Fener'e ceza veremezlerdi ya, neyse.
"Güvenliğin hatası şu, bu", ben anlamam, yazar o kitapta, "stadın güvenliğinden ev sahibi takım sorumludur" diye.
"Stadyumlar yetkili kişi ve kurumlarca , emniyet , güvenlik , tesislerin işletmesinin kullanılabilirliği , yangın söndürme sistemi, elektrik kablolama ve yapısal sağlamlık yönlerinden periyodik olarak kontrol edilmiş olmalıdır ve istenildiği takdirde yetkili mercilerden alınan belgelerin Federasyona sunulması zorunludur. Bu hususlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan tamamen ev sahibi kulüp sorumlu olacaktır. (B kriteri) "

Beşiktaş 3 maç ceza alırken suç silahı bıçaktı. Fener'in güvenliği sağlaması gereken maçta suç silahı TABANCA. Ölmüş, ölmemiş benim derdim değil, adam oraya TABANCA sokmuş. Şimdi hesaba bakalım, bıçağa 3 maç, TABANCA'ya 1, bana adaletten bahsetmeyin. Bi de utanmadan " ceza ağır" demişler. Yuh![signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

Hala verilen ceza yerinde değil haksızlık adaletsizlik gibi laflar eden Fenerbahçelileri kınıyorum!!

Sükrü Saraçoğlu bakımda olmasa maç orada oynanacaktı ve kurşun orada atılacaktı yani ha o stad ha bu stad fark etmez ama işte haz. maçı filan diye 1 maç vermişler.. Az bile..

NOT:Stada tabanca sokup (hadi soktun) golden sonra patlatmak nasıl bir hayvanlıktır ?? Türkiyeden başka yerde de görülmez!![signature][hline]TruthAndJustice
:horace: :horace:
Sosyal ağlarda paylaş

5436. kere tekrarlamaktan sıkılmadık.
tabancanın içeride patladığına ne tanık olan var ne de bir kamera kaydı ne bir ses kaydı.. bir tane yaralı arkadaş var ortada. ayrıca lig başlamadan karar verilmediyse zaman aşımına uğramıştır ibaresi de mevcut kurallar arasında..[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SbNN, 13 Ağustos 2005 00:24 tarihinde demiş ki:
Hala verilen ceza yerinde değil haksızlık adaletsizlik gibi laflar eden Fenerbahçelileri kınıyorum!!

Sükrü Saraçoğlu bakımda olmasa maç orada oynanacaktı ve kurşun orada atılacaktı yani ha o stad ha bu stad fark etmez ama işte haz. maçı filan diye 1 maç vermişler.. Az bile..

NOT:Stada tabanca sokup (hadi soktun) golden sonra patlatmak nasıl bir hayvanlıktır ?? Türkiyeden başka yerde de görülmez!!

öyle olsa tabanca bizim stadımızda patlamazdı. kanıt yetersizliği ve zaman aşımını tekrarlamama gerek yok sanırım.[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

Ateş eden adam ortada mı?
Ateş edilen silah bulundu mu?
Ateş eden kişinin durduğu yer belirlendi mi?
Ateş edilen kişi ateş edeni gördü mü?
Ateş edilme saat kaçta meydana geldi?

Bu sorulardan kaçına cevap verebiliyorsunuz?
Hala gelmiş Bıçağa 3 maç tabancaya 1 maç polemikleri yaratıyorsunuz... ama dahaateş edilen silahın tabanca mı tüfek mi olduğunu bilmiyorsunuz. İnsan hayatı, biri ölebilirdi geyikleri yapmadan hukuksal açıdan olaya yaklaşamayanlar olaya objektif bakamıyorlar.
Hoş biz cips poşeti atıldı diye sahası kapanmış takımız. Yada deplasmanda oynanan maçtan dolayı pfdk'nın iç saha maçını seyircisiz oynattığı takım... insanlar sahaya girip hakemin ağzını burnunu kırar, 2 maç ceza alır... benim bildiğim yumruklada insan öldürülebilir e peki nerde insan hayatı?[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

"SAHA OLAYLARI :

Madde 31 – Spor çalışma ve müsabakalarının yapıldığı saha ve tesislerde düzen ve disiplinin sağlanmasına ilişkin talimat ve kuralları ihlal eden, müsabakanın zamanında başlamasına veya devamına veya tamamlanmasına engel olan, müsabaka öncesinde, devamında veya sonrasında güvenliği bozan, olay çıkaran, yanıcı, patlayıcı, yaralayıcı madde kullanan veya bu maddeleri sahaya, tribünlere veya görevlilere atan, yaralamak, yakıp yıkmak, tahrip etmek gibi münferit veya toplu tecavüzlerde bulunan kişiler, iki aydan iki yıla kadar müsabakalardan men veya hak mahrumiyeti cezası ile cezalandırılır.

Seyircisi, mensupları, sporcuları nedeni ile olaylardan sorumlu kulüpler, bir veya birden fazla olmak üzere, saha kapatma cezası veya resmi müsabakayı seyircisiz oynama cezası veya resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılır.

Profesyonel futbol faaliyetlerine ilişkin saha olaylarında, sorumlu kulüp hakkında, bu cezalar ile birlikte ayrıca para cezasına hükmedilebilir. Disiplin Kurulu, olayın ağırlığına göre, saha kapama ve seyircisiz oynama cezasını birlikte uygulayabileceği gibi sorumlu kulüp hakkında yalnızca para cezası vermekle de yetinebilir.

Meydana gelen zarar sorumlulara tazmin ettirilir."

"SORUŞTURMA ZAMANAŞIMI :

Madde 56 – Soruşturma zamanaşımının başlangıcı olay günüdür.

a) Futbol faaliyetlerinden aralıksız bir yıl ayrılmış kişiler hakkında soruşturma yapılmaz.

b) İhtar cezasını gerektiren hallerde üç ayın, para cezası , müsabakadan men ve süreli hak mahrumiyeti cezalarını gerektiren fiillerde iki yılın, sürekli hak mahrumiyeti cezasını gerektiren fiillerde üç yılın geçmesi, küme düşürme cezasını gerektiren fiillerde ise en geç müteakip futbol müsabaka mevsiminin sona ermesi ile soruşturma ortadan kalkar. "

kaynak

Eğer Fener'e ceza verilmişse, bu silahın içeride olduğunu gösterir, bunu tartışmam bile. Aksi halde "silah dışarıdaydı" denip hiç ceza verilmezdi. Bu karara cezayı veren mercii kendi başına varmadı herhalde, bunun elbet bir adli soruşturması vardı. Ve polis bildiklerini halka açıklamak zorunda değil, ihtiyacı olan merciiye bildirmiştir.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jazzyjam, 13 Ağustos 2005 00:26 tarihinde demiş ki:
5436. kere tekrarlamaktan sıkılmadık.
tabancanın içeride patladığına ne tanık olan var ne de bir kamera kaydı ne bir ses kaydı.. bir tane yaralı arkadaş var ortada. ayrıca lig başlamadan karar verilmediyse zaman aşımına uğramıştır ibaresi de mevcut kurallar arasında..
Komik olmayın dışardan geldi o zaman kurşun. LoL
Biraz objektif düşünün ....[signature][hline]TruthAndJustice
Sosyal ağlarda paylaş

harbi silahın içeriye sokulduğuda kuşkulu , o adam çamuru atıcağı kadar atıcak şimdi dava açtı tazminat ödencek[signature][hline]Anubis feat. Nilay
uzadı geceler , sabah olmuyor . sensiz bu dünyama güneş doğmuyor . Hasretim aşkına , gel de sev artık . Sevgilim aşkına doyum olmuyor. Olmuyor , sensiz olmuyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tamam dışardan veya içerden atıldı.

Stadın içinde biri vurulduğuna göre stadın içinden atılma ihtimali yüksek.. Sonuçta vurulan adam tribünde oturan maçını seyreden adamdı. Böyle bir durumda dışarıdan atıldığı ispat edilemediği sürece ceza verilmesi uygun olur..

Tabi cezanın üyüklüğü tartışılabilir 1 maç verildi..

Bence az.[signature][hline]TruthAndJustice
Sosyal ağlarda paylaş

adamın dediği öyle gol olduktan sonra vuruldum diyor , stadda maç sırasında gol olduunda bacağından vurulması naısl bir mantık ? O kadar insan var , kalabalık yer bacakların ztn gözükmüyoır , tam önündeki adamın seni vurması lazım . Hadi kurşun sıyıdrı adam ztn ayakta o kurşun bi arakdaki adamın ayaklarına gelir. bu işin mantığı budur .[signature][hline]Anubis feat. Nilay
uzadı geceler , sabah olmuyor . sensiz bu dünyama güneş doğmuyor . Hasretim aşkına , gel de sev artık . Sevgilim aşkına doyum olmuyor. Olmuyor , sensiz olmuyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...