Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Combo - Macro sanırım artık ban sebebi deil.....

SoLaReS

Öne çıkan mesajlar

Efet.... Geçen gün cz de bir olay yaşadım ve sizlerle paylaşmak istedim... Manshuion nickli bir orc bana 1 saniyede 8 damage verdi...hemde 400 400 vuruşlar... Bu olaydan sonra aklıma gelen tek bişey vardı.. combo - Macro artık ban sebebi deil sanırım.. Adamlar böle basitçe np kazanabiliyolar.. Düpeden banlanmanın kalktını duydum da Combo-Macro'dan hiç duymadım...[signature][hline]Nick : VW
Clan : Z
Server : Ares
Job : Assassin
Nation : El Morad
Level : 59
Nation Point : 8xxx
Düşmanlar : Bobert,CoolTang
BİR İNSANA GÖRE ; BİRDEN FAZLA İNSAN OLMAM LAZIM.....
Sosyal ağlarda paylaş

findor öle oynamaktan ne zevk alıyosun sölermisin ?
Sıkılırsın belli bi süreden sonra...[signature][hline]Nick : VW
Sosyal ağlarda paylaş

Ben su combo olayini hala ogrenemiyom aslinda bi arkadas dedi bana combo sole diye

R+skill+r+skill+r+skill...

dogrumu bu?

bide pot basma süresini azaltan falan filan programlar kullaniolar galba.adamin biri nicki judas(warrior) bana 5 metre uzaktan vurmaya basladi ve ayni zamanda arkadan kosan humanlarda ona daliyo onlara karsi da pot basiyor nasi oluyo annamadim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pluton, 12 Ağustos 2005 12:18 tarihinde demiş ki:
Jungle combo-macro işe istersen 100 sene klavye kullan 3 saniyede 8 skille basamassın hele ara vuruşları hiç yapamassın !

her atakta belirli bi süre war sen 3 saniyede değil hepsine 1 saniyede bassan zaten olmaz kullandığın skiller..bi kaçtanesini yapar sadece
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben inanmıyorum.. Bill gates bile bu oyunu oynasa 3 sn de 8 skill basamaz.. Findor kesinlike ve kesinlikle combo kullanıyo...
Yalan deil bende kullanacaktım bir ara ve kullandım.. Ama oyundan soğumaya başladım bi zaman sonra bıraktım combo yu. bendeki progrram Auto minnor , Auto cure bile yapıyodu... Ama artık sıkılıyosun bi zamandan sonra...[signature][hline]Nick : VW
Sosyal ağlarda paylaş

Abi eger O comboLarı Orc diiLde sen yapsaydın banLanırdın... orcLara karsı aşırı bir taraf tutumu var... Benim bi arkadaşım war. czde kapışıyor. karşılıklı ıkısıde combo yaptı... aradan 1dk geçti gecmedi benim arkadas 9 gün ban yedi.. eleman hala czde gezıyor... Başka söze gerek varmı?[signature][hline]Server: Diez
Character: Paladin
Level: 61
cLan: EsCaPe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KazemAnk, 12 Ağustos 2005 18:31 tarihinde demiş ki:
Abi eger O comboLarı Orc diiLde sen yapsaydın banLanırdın... orcLara karsı aşırı bir taraf tutumu var... Benim bi arkadaşım war. czde kapışıyor. karşılıklı ıkısıde combo yaptı... aradan 1dk geçti gecmedi benim arkadas 9 gün ban yedi.. eleman hala czde gezıyor... Başka söze gerek varmı?

Orc biri gelir tam tersini söyler.[signature][hline]Shakkil / LvL 61 / Elemental Lord / BiatchKnightS / Ares
Sosyal ağlarda paylaş

3 sanıyede 8 vurus zor deıl ama 8 skıll için ztn rogue nun o kdr skıll ı yok ya ben mı yanlıs bılıom (cut pıerce thrust spike 2 tane daha dfns kıran vurus ve basıc skıll ) 7 olmadımı en kısa surede dolan 4 sanıyede doluor dıe bılıom ee nası yapıon sen ardarda 8 skıll yok ben mı yannıs anldım yoksa ....[signature][hline]Nick: _TRibula_
Server: Ares
Clan:The Others (Gerçek Yuvamız)
LvL:61
np:17xxx

------------------------
Nick: ::OverSouL::
Server: Ares
Clan:The Others (Gerçek Yuvamız)
LvL:61
np:10xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

Orc birisi geLir oyLe soyLer evet hakLısın soyleyebıLır beLkı onLarında basına geLmıstır boyLe bısey... ama sana bır oLay anLatayım.. bıLmem hangı serverde oynuyorsun. Diezde savasLarı hep humanlar kazanıyor.. ve son 3 haftadır yengıdımız halde baskına gıdemıyoruz.. baskına tam gıdıyoruz sonra Dc oluyoruz.. oyuna giremiyorsun sonra.. Gecen cuma günü oglen savasını orcLar Kazandı sonuc baskına geldıler... aksam savasını OrcLar kazandı Yıne baskına geLdıler.. Gece 4dek, savası yıne tam kaybedıyorduk.. son anda termantors clan lıderi Glarfist Notice gectı.. noticenın turkce acıklaması aynen buydu: "Bu p.ç orcLar neden Dc oLmuyor" Ve bu lafdan 5dk sonra server coktu.. Msj buydu: Bakın onlarda dc oluyor... sadece guLuyorum..[signature][hline]Server: Diez
Character: Paladin
Level: 61
cLan: EsCaPe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...