Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sözüm hackerlara!!!

Cool1907

Öne çıkan mesajlar

bu aralar tekrar bu hack olaylarının yayıldığını duydum hackshield hikaye diyeceğim odur 2 gün öncede 200 e yakın kişi banlandı bilmiyorum k.o sonu ne olur k.e nin o görüntüsü zaten doğruysa(k.e de npc de 31k ya shell) oyunu oynamaya değmez zaten diyorum başkada bişey demiyorum[signature][hline]LuciferTR
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
np:50xxx
Sosyal ağlarda paylaş

sırf sizin cafeden 5 kişi hacklendiyse bence birazda cafede arayabilirsin o sorunun cevabını. 1 kişi 2 kişi olurda aynı kafeden 5 kişi hackleniyorsa sorunun nedeni cafe olabilir.[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 12 Ağustos 2005 20:29 tarihinde demiş ki:
sırf sizin cafeden 5 kişi hacklendiyse bence birazda cafede arayabilirsin o sorunun cevabını. 1 kişi 2 kişi olurda aynı kafeden 5 kişi hackleniyorsa sorunun nedeni cafe olabilir.

yoksa keylogger mı hasmez ne dersin:D:D:D[signature][hline]LuciferTR
lvl6x
Sosyal ağlarda paylaş

deiştirsen nolur oyundaki bastığın skili bile yazıo :D
warriorda aposta 222222222 die pmden yazdığın yazı bile yazıyodu wordpadde biz elemanı yakaladık cafede üst katta en son tokat sesleri geliodu sadece benim ana makineye girememiş :):) sizinde el atmanız gerekio olaya[signature][hline]LuciferTR
lvl6x
Sosyal ağlarda paylaş

ben cafeden girmiyorum ama giren bir iki arkadasim var .. NEtcafelerin hemen hepsinde deep froze , restore gibi yazilimlar var .. Cafeci tanidik ise .. makinayi kullandiktan sonra kalkinca hemen restore ettirme imkaniniz olursa sorundan kurtulursunuz . bir nevi garanti ..[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:Laina
Class:Arch-Mage
Level:6x
Clan : The Others
Sosyal ağlarda paylaş

Izmirde Restore diye bir yazilim yapmis bir firma .. cok mantikli ozel bir tus kombinasyonu (ctrl + F5) idi sanirim ile makina acilirken restore menusu geliyor ve gizli olan D: partitionundaki ghost dosyasini yüklüyor .. hizli güvenli ve saglam D.Freeze , N.Ghost , Quick Load gibi yazilimlardan cok daha saglam ...[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:Laina
Class:Arch-Mage
Level:6x
Clan : The Others
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de hacklendim :'-( . Herseyimi kaybettim ama acc yi kurtardım :) (yalnız bu bi ise yaradı ko daki herkesi kescem diye gaza geldim ve 1 saatt en daha kısa surede bi 33 lvl mage kastım ama ise yaradı (biraz)

:(:([signature][hline]lvl:4x (5x oluo valla):)........................4x
İd:treador..................mauz
Job:assasin.................mage
Weapon:+6/60 kukry....::::::
Nation:El morad...........Karus(bucur bıdık bıdık)

DAHA Pİ POQ DİİLİM :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...