Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni bi şey daha çıkmış

CaNNi

Öne çıkan mesajlar

Katsumoto diye biri adam warrior stealth kullanırken beni görebiliyo. Bu hack te çıkmış hayırlı olsun arkadaşlar. Malesef oyunun tadı iyice kaçıyo :( Oto healları falan da vardır bunların. adam habire pot basıyodu[signature][hline]Name: CaNNi
Class: KaşarHood
Clan: OSMANLI
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 61

Sonunda bi mirajım oldu.. :D
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)

[Bu mesaj CaNNi tarafından 12 Ağustos 2005 03:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arenada herkese acid potion atıyo bide tanesi 132 k onların bana 10 tane falan attı sırf. 1.3 milyon u boşuna mı harcadı şimdi bu ? Sırf arenada. Millete de 15-20 tane attı..[signature][hline]Name: CaNNi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
melapa, 12 Ağustos 2005 06:48 tarihinde demiş ki:
hiç düşünemediniz mi bir assasin ile party yapabileceğini ve lupin in açık olabileceğini???

Sen çok akıllısın bende salağım.. Arenada adama lupine verecek dimi assesin ?
Ben bugun delirmezsem iyidir.. [signature][hline]Name: CaNNi

[Bu mesaj CaNNi tarafından 12 Ağustos 2005 07:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arenada lupın atılabılıor
once clan mekanına gır party olustur al lupını cık obur mekana gır bu kd rbasıt ya[signature][hline]Nick: _TRibula_
Server: Ares
Clan:The Others (Gerçek Yuvamız)
LvL:61
np:17xxx

------------------------
Nick: ::OverSouL::
Server: Ares
Clan:The Others (Gerçek Yuvamız)
LvL:61
np:10xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaNNi, 12 Ağustos 2005 03:15 tarihinde demiş ki:
Katsumoto diye biri adam warrior stealth kullanırken beni görebiliyo. Bu hack te çıkmış hayırlı olsun arkadaşlar. Malesef oyunun tadı iyice kaçıyo :( Oto healları falan da vardır bunların. adam habire pot basıyodu

arkadaşım oyunu bilmiyosan benim suçum nee?? ben k4tsumoto. seni görüyorum çünkü abyss eyes kullanıyorum. insanları bilgisizce suçlayıp durma. oto pot'ta basmıyorum, sen nasıl pot kullanıyorsan bende aynı şekilde pot basıyorum. şunu unutma ki bu serverda beni teke tek'te alabilecek hiç bir assas yok. sen o ap ile git maradonda bulcan kes, sağa sola çamur atma.

[Bu mesaj pekitkan tarafından 12 Ağustos 2005 16:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Olabilir,canni öyle birşey yazmış olabilir.Yaşanmamış şeylermi sanki bunlar.
Verilen cevap çok ters ve yanlış.
Adam gibi,efendi şekilde yazarsın,
"Hayır arkadaşım,ben şuyum buyum,hackle şuyla işim olmaz,bunu kullandım o yüzden seni görüyordum,yanlış düşünmüssün"
O zaman canni de "özür diler" olay kapanır efendi şekilde.

Ama senin yazdığın cevaptan sonra direk tüm antipati sana aktı.Beni hiçbi sin kesemez,hede hödö.İyi.Sen oyununa devam et o zaman.Burası bozar seni.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 12 Ağustos 2005 17:12 tarihinde demiş ki:
"Hayır arkadaşım,ben şuyum buyum,hackle şuyla işim olmaz,bunu kullandım o yüzden seni görüyordum,yanlış düşünmüssün"

Ama senin yazdığın cevaptan sonra direk tüm antipati sana aktı.Beni hiçbi sin kesemez,hede hödö.İyi.Sen oyununa devam et o zaman.Burası bozar seni.

+1 aynen düsündügümü yazmissin . Sizler eziklersiniz ben ustayim size tepeden bakarim tribi yaratmissin ki . Hakli olabilecek bir pozisyondan benim gözümde zavalli , ego sorunu yasayan birisi pozisyonuna düstün .. Sen git oyna abicim biz gidip kumda kule falan yapariz ne demek ....[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:Laina
Class:Arch-Mage
Level:6x
Clan : The Others
Sosyal ağlarda paylaş

Adam 1-2 dakka yerinden kıpırdamıyo. Ben ona vuruyorum ve kendiliğinden pot kullanıyo ya. Sonra adamla konuşuyoruz. Deniyim dedim. Adam yazarkende pot kullanıyo. Daha ne. Haksız olduğum şeyde tamam özür dilerim de. Haksız olduguma inanmıyorum.

Bu arada assesinle clan areada falan party yapmıştır dediniz. Baktık herhalde etrafa. Bişi yazmadan önce ilk önce iyice incelerim merak etmeyin. Clanından rogue mogue yoktu orda.[signature][hline]Name: CaNNi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 12 Ağustos 2005 17:12 tarihinde demiş ki:

cannide baştan "böyle bişey çıkmış haberiniz varmı, benim başıma böyle bi olay geldi" deseydi ve araştırmaya çalışsaydı inan bana aynı yepkiyi vermezdim. ama o hemen hack kullanmakla suçlamış, benim tepkim buna.

[Bu mesaj pekitkan tarafından 12 Ağustos 2005 19:12 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj pekitkan tarafından 12 Ağustos 2005 19:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaNNi, 12 Ağustos 2005 18:14 tarihinde demiş ki:
Adam 1-2 dakka yerinden kıpırdamıyo. Ben ona vuruyorum ve kendiliğinden pot kullanıyo ya. Sonra adamla konuşuyoruz. Deniyim dedim. Adam yazarkende pot kullanıyo. Daha ne. Haksız olduğum şeyde tamam özür dilerim de. Haksız olduguma inanmıyorum.

Bu arada assesinle clan areada falan party yapmıştır dediniz. Baktık herhalde etrafa. Bişi yazmadan önce ilk önce iyice incelerim merak etmeyin. Clanından rogue mogue yoktu orda.

hala ısrar ediyosun, beni hack kullanmakla suçluyosun sonrada sana cvp vermek zorunda kalıyorum. "adam yazarkende pot kullanıyo" demişsin. bu mu yani??? sen yazı yazarken pot kullanamıyomusun???
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pekitkan, 12 Ağustos 2005 19:08 tarihinde demiş ki:
cannide baştan "böyle bişey çıkmış haberiniz varmı, benim başıma böyle bi olay geldi" deseydi ve araştırmaya çalışsaydı inan bana aynı yepkiyi vermezdim. ama o hemen hack kullanmakla suçlamış, benim tepkim buna.

Haklısın çok ön yargılı oldu ama nedense haala aynı şeyleri düşünüyorum. Bu hack kullananlar beni oyundan o kadar soğuttu ki malesef merhametli olamıyorum. Suçsuzda olabilirisin bişey demiyorum ama haala aynı şeyleri düşünüyorum dedim bu kadar.![signature][hline]Name: CaNNi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaNNi, 12 Ağustos 2005 19:20 tarihinde demiş ki:
said:
pekitkan, 12 Ağustos 2005 19:08 tarihinde demiş ki:

Haklısın çok ön yargılı oldu ama nedense haala aynı şeyleri düşünüyorum. Bu hack kullananlar beni oyundan o kadar soğuttu ki malesef merhametli olamıyorum. Suçsuzda olabilirisin bişey demiyorum ama haala aynı şeyleri düşünüyorum dedim bu kadar.!

sen ne düşünürsen düşün umurumda değil ama burdaki insanları kandırmaya çalışma. gerçi burdaki herkes kimin haklı kimin haksız olduğunu görüyor ya neyse.

ben hack kullanmadığımı ispatladım ama sen saçma sapan şeylerle (yazı yazarken pot kullanıyomuşum... :) ) hala hack kullandığımı iddia ediyorsun ve kendini gülünç duruma düşürüyosun. daha sağlam kanıtlarla gel bi dahakine, bu kadar.!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...