Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mtv'de metallica icon

Manticore

Öne çıkan mesajlar

one ın solosunu eminimki kasdav a katılan herhangi bir gruptaki bir electrocu 1 ay (en en en fazla günde 1.5 saat) çalışsa çalar. E o zaman bu korn un kornluğu nerde? Adamların işi müzik ve adamlar one ın solosunu (veya herhangi bir soloyu) çalamıyolarsa onlardan grup falan olmaz.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

Adamın hayatı gitar çalmak, tabi ki atar rahatlıkla o soloyu. Çok zor bi olay değil arkadaşların dediği gibi, parmak alıştırmalarıyla kısa zamanda çıkarır herhangi bir amatör gitarist.

Korn ve Staind baya iyiydi bence mtv-iconda. Hele hele Aaron Lewis ne karizmaydı Nothing Else Matters'ı söylerken. :)

Limp Bizkit saçmalamış, güzelim şarkının içine etmiş, Fred Durst saygı duyarız, sesi de güzel elemanın ama doğru dürüst söyleyebilirdi, Limp Bizkit modunda söyledi yakışmadı Sanitarum'a. Snoop ise ilginçti. :) Avril de söylemeye çalıştı kızcağız, ama olmadı.[hline]...bir Aliba hayranı...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...