Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shu_qi

Shu_Qi

Öne çıkan mesajlar

aynısını ! olunu arkasından ağlasan en fayda yıne gelır burda geyık yapardım:D ne edım baska[signature][hline]Nick: _TRibula_
Server: Ares
Clan:The Others (Gerçek Yuvamız)
LvL:61
np:17xxx

------------------------
Nick: ::OverSouL::
np:10xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

benim duydugum bu "chargeback" hadisesi $oyle gercekle$iyormu$: siz premium service'inizi kredi kartinizla alinca hemen aktive oluyor fakat bunun parasini K2 donem sonunda aliyor. donem sonunda kredi karti limitiniz dolmu$ ise haliyle parayi alamiyorlar cunku bankaniz "bunun limiti dolmu$, veremeyiz bilader" diyip nanik yapiyor. "vay hibino, bizim parayi ayirmami$" diyen K2 elemanlari da sizin accountu durum acikliga kavu$ana kadar blokluyorlar.
ba$kalarinin yalancisiyim ben de.. ama boyle galiba.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

demek ki neymiş : 60dan önce premium almıyomuşuz :Pp[signature][hline]

Server: Deimos......Fear of loss is a path to the dark side.
Nick : Izual...........Attachment leads to jeaolusy,
Race : Karus.........a shadow of grief that is.
Class : Mage.........Rejoice for the ones who transform to the force.
Clan : nOObz.........Miss them do not, mourn them do not...

Train yourself to let go of everything you fear to lose!
Sosyal ağlarda paylaş

sanmıom tosunum.
çünkü bu ay premium alırken kredi kartımın limiti doluymuş. ilk kartımı denediğimde açmadı premium u.
başka kart denediğimde açtı.

ayrıca neyin tartışmasını yapıosunuzki?
adamlar siz daha accountu açarken "tüm karakterlerin sahibiyiz" demişler, sizde kabul etmişsiniz.[signature][hline]Teselli aramak zor gelir giden sevgili arkasından. Yürek param parça bir halde, bedenin darma dağın.
Paranoyak olmam, izlenmediğim anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih abiden Fatality gibi cevap geldi konuyu bitirdi bence. Ama gökhan abinin char olayına üzüldüm cidden...50+ charın hacklenmesinden daha kötü bişi varsa o da 60+ char ın banlanmasıdır.

(kötü bi atasözü oldu sanki:P)[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

forumdan yardım istemek yerine tanıdığınız master arkadaslara özel mesaj atın bence daha cabuk sonuca gidersiniz.[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

Saka maka Ayhan sende paso geyige sarmissin cocuklarin mantikli cozum yolu üretecek fikirlere ihtiyaci varken topic patlamis milletin lafina kulp uydurmaya donmussunuz ..

isin ilginc yani birisi birsey acinca digerleri akin akin takip ediyor .. sürü mantigi ..

Ogulcan bir sekilde cözeriz ... umarim buradan da benzeri seyleri yasamis insanlarin daha sakin ve mantikli aciklamalari gelir ..[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:TyraeL
Class:Sorcerer
Level:4x
Clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

ehuehehe alper baba geldı son noktayı koydu ayhan ben sana demedım mı konu patlatma dıe :D ıııı ağzına acı biber surcem patlatma sunları artık :D:D

arkadaslar allah kurtarsın ama bu olayın cıddı hiç bi yınu yok bekleyın sabredın cozum oalcaktır elbet 7xx kişi banlamak ne demek ya senın tıpını beğenmedım senn yasın kucuk senn char sağlam olmus abı sen ıı id ismı bulamamasın dııp bu kdr kişi banlanır mı ya bekleyın ve sonucu beraber gorelım ne yapılır dıceksenzı Offical foruma yazın ve ya oyunu IRC kanalına gırın ordan sorun ne dıım baska ya ama aklıma soe de bısı gelıor ben hıç yabancı banlandığını sanmıorum sadece turkler gıbı geldı bana ıp block tarzı bısı yasanıor olabılırmı?[signature][hline]Nick: _TRibula_
np:17xxx

------------------------
Nick: ::OverSouL::
np:10xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )

[Bu mesaj TRibula tarafından 11 Ağustos 2005 22:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 11 Ağustos 2005 22:39 tarihinde demiş ki:
Bende onu anlatmaya calisiyorum da millette biraz empatik olsa durum daha hos olacak .. bi bardak su ic , sen git bekle dua et tarzi yanitlarda pek keyifli yanitlar degil ...

katılıyorum..hatta çocukça tavırlar,böyle bir durumda böyle seyler yazmak , gırgıra vurmaya calısmak çok düsüncesizce bencede
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...