Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardım rogue?

Pluton

Öne çıkan mesajlar

Rockun staffını kimler götürmüşş,satamadan getirmişşmi,suyunada pilav pişirmişşmii :D

euheuhuehauehuw :DD::D[signature][hline]K N I G H T __ O N L I N E
Name:TurkForEverX
Job:Shaman
Server:Xigenon
Level:3x
Np:100
Clan:_PaticiK_
Nationality:Human
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl 55+ assasinim...
Oyun basindan beri assasindim.
Şimdi assasin olarak bir bakalım olaya ;
Assasinler oyunda en buyuk DMG yapan elemanlar oluyor. Tabii savasta oynamayi bilmiyorsan en buyuk dmg i yiyip asagi oturan elemanlarda oluyor. Archer olsanda dmg fazla yersin önemli olan Rogue ile oynamayi bilmek.
Skillere bi bakalım;
Lvl 35 de Thurst diye bir skilling açılacak ki bu skill ile guzel dmgler yapabileceksin. Ta ki lvl 55 e kadar çok dmg vuran bir skillin açılmayacak. Zaten lvl 55 den sonra da skilling yok.Lvl 55 skill i spike'tır. Sana önerim 2. skill sayfasina safety gibi defans buyusunu koy, tek basina dalarken iki kere sag tusla tikla o skili kullanacaktır. Sonra Allah ne verdiyse dal (:
Archer;
Şimdi bu elemanların Styx diye bir olayi var mana yi sıfır a indiriyor vurdugun adamda.Bu styxleri sundrise dan alabiliyorsun. Assasinlerin de Mp absord diye dagger almasi lazim 2. eline manalari dusurmek icin ki archer gibi sıfır manaya cekemiyor ama stealth buyusunu kullanip spike ile dalabilirsin. Archer uzaktan vurabilir ama sana slalom yapip yaklasirsa seni aglatir. Peki olayi nedir? Sana gelene kadar Guilt shot cekeceksin yanında iken arrow shower (: ama bu arrow shower lvl 60 skilidir. Lvl 55 assasin iken lvl 61 archer i cok aglattim ki hatta hic kesemedi zavallı (:. Elimde iyi gear olduktan sonra lvl 61 master warrior'u da aglattim (:
ASSAINS RULEZ (:
statlarim ;
tam hatirlayamamkla beraber
212 base dex +90 bonus dex ( base dex i hatirlayamiyorum tam daha fazla olabilir ama daha az degil (: )
90 HP base ( bunu iyi hatirliyorum )
Sosyal ağlarda paylaş

orası öylede ben bişe anlatıyım şimdi

buzkirpisi ile czde yaratık kesiyoduk işte sonra bi ara şehre gittik sonra geri geliyoduk buzkirpisi gelmedi işte ben czde bekle bekle sıkıldım sonra tam biraz dolanıyım dedim daha adımımı atar atmaz kafaya inen flame nova ile yere yapışmam bir oldu[signature][hline]Xigenon'da LvL 41 Orc Paper Flame Mage Char , Assassin Eşyaları Karşılığında Satılıktır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Footlocker, 20 Ocak 2005 22:27 tarihinde demiş ki:
hadescik bakıorm hemen...buz sanada gelince sende pmi kullan..bişiler yapıcam diye boşuna germe ortalıgı..teşekkürler

Lol diyimmi sana.[signature][hline]Name:Buzkirpisix
Nation:İnsan
Job:Rogue/Archer
Lvl:4x
Klan:
Server:Xiki

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hadescik, 20 Ocak 2005 22:26 tarihinde demiş ki:
kaksi olayı öle bi yere taşıdın ki ben yardım istiyorum sen oyunda neler yaptıgı sölüyosun ayıp ama

haklısın kardeşim kusura bakma... ama artık sende asasian olayını çözmüşsündür... korkulacak canlılar gerçekten ;)
Sosyal ağlarda paylaş

neyse yardıma gelelim :)

rogue için zımbırtıları söyliyeyim

hp:90
dex:verebildiğin kadar
silahlar: swordbreaker (sb) , kukry, cleaver, mirage, shard
swordbreaker moradonda satılır
kukry lamiadan ve türlerinden düşer
cleaver (bilmiyorum)
mirage, shard yaratık bosslarından ve abyss gemle oynanan kumardan gelebilir

upgrade moradondaki büyücü küresi gibi olan yeşik bi küre vardır ismi magic anvil onun içinde solda bir kare ortada dokuz kare sağda bir kare olur upgrade edeceğin eşyayı soldaki kareye scrollü ise ortadaki dokuz kareden birine koyarsın sonuçta ya item yok olur yada sağdaki karede upgrade edilmiş item çıkar.

upgrade scrolller
cursed upgrade scroll(cus) her yaratıktan çıkabilir sadece +1->+2 de tercih edilmesi gerek scrolldür

normal upgrade scroll (nus) magic anvilin yanındaki charon isimli çirkin npcden satın alınır +5 / +6 ya kadar gelinebilir

blessed upgrade scroll (bus) abyssin bilmem kaçıncı katında satılır yaratıktanda çıkar ama hangileri bilemiyorum +6 -> +7 -> +8 de kullanılır

enchantment scroll armorlara basılabilir str/int/mp gibi bonuslar verir

elemental scroll silahlara basılabilir flame/glacier/lightning/poison gibi bonuslar verir

enc ve ele scrollerin bonusları itemların seviyesine göre artar

ve sonnn

(böhh yoruldum artık gerisinide başkası yazıversin)[signature][hline]Xigenon'da LvL 41 Orc Paper Flame Mage Char , Assassin Eşyaları Karşılığında Satılıktır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 20 Ocak 2005 22:34 tarihinde demiş ki:
neyse yardıma gelelim :)

rogue için zımbırtıları söyliyeyim

hp:90
dex:verebildiğin kadar
silahlar: swordbreaker (sb) , kukry, cleaver, mirage, shard
swordbreaker moradonda satılır
kukry lamiadan ve türlerinden düşer
cleaver (bilmiyorum)
mirage, shard yaratık bosslarından ve abyss gemle oynanan kumardan gelebilir

upgrade moradondaki büyücü küresi gibi olan yeşik bi küre vardır ismi magic anvil onun içinde solda bir kare ortada dokuz kare sağda bir kare olur upgrade edeceğin eşyayı soldaki kareye scrollü ise ortadaki dokuz kareden birine koyarsın sonuçta ya item yok olur yada sağdaki karede upgrade edilmiş item çıkar.

upgrade scrolller
cursed upgrade scroll(cus) her yaratıktan çıkabilir sadece +1->+2 de tercih edilmesi gerek scrolldür

normal upgrade scroll (nus) magic anvilin yanındaki charon isimli çirkin npcden satın alınır +5 / +6 ya kadar gelinebilir

blessed upgrade scroll (bus) abyssin bilmem kaçıncı katında satılır yaratıktanda çıkar ama hangileri bilemiyorum +6 -> +7 -> +8 de kullanılır

enchantment scroll armorlara basılabilir str/int/mp gibi bonuslar verir

elemental scroll silahlara basılabilir flame/glacier/lightning/poison gibi bonuslar verir

enc ve ele scrollerin bonusları itemların seviyesine göre artar

ve sonnn

(böhh yoruldum artık gerisinide başkası yazıversin)

Teşekkür ederim gerçekten çok açıklayıcı anlatmışsın[signature][hline]HaD£S®
Msn:[email protected]
[b]Paticik Basketbol Köşesi
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Clever = Lamentation dan da dusebilir. Dark Stone hatta sansin varsa Gaint Golem ve Golem turlerinden de dusurebilirsin.
Shard = Dark Mare lerden ve bosslardan Kekurikaka midir nedir ondan bile dusurebilirsin ama genelde ironx filan dusurur. Tabii buyuk olcude para ve babayi verir (:
baska ogrenmek istediginiz birsey varsa sorun soyleyeyim bilgim dahlinde. Hatta lamira ve turlerinden sirasiyla ne dusureceginizi bile soyleyeyim. Bi arkadas bunu buldu. ee adam deli oturup hesaplamis (:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...