Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dj programlari

wolcano

Öne çıkan mesajlar

Dance ej kullanırsın baslangıc icin.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoulCube, 25 Haziran 2005 18:33 tarihinde demiş ki:
erutan biraz oku be :(
gerçi yine orda bi önceki yazımdaki hatamı duzeltııyım derken yıne hatalı olarak m yerıne n yazmsım o ayrı da neyse.

ben demekki öyle anlamışım.Ne biliyim abi adam belki öyle yazmıştır diye düşünmüştüm :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi adam mix programı istiyo ama ejay de belli seslerden müzik yapıyosun.
Virtual DJ'de iki farklı parcayı mix leyebiliyosun. Ayrıca bunlar üzerinde oynama yapıyosun. Görüntüsünü de koyacam birazdan 2 tane plak var. Bu plakları döndürüp fıçuvv fıçiuuvv şeklindeki sesleri cıkarabiliyosun.
[hline]
Görünüm Burda

edit//sayfa düzeni bozulmus link olarak gosterttim
[signature][hline]Mike Portnoy | Vic Firth | Mapex

[Bu mesaj toggie tarafından 25 Haziran 2005 19:24 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj toggie tarafından 25 Haziran 2005 19:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

fiçuvla kalmıyor, profesyonel mix yapabiliyorsun biraz kurcalar, zaman harcarsan üzerinde. ss koyardım da üşendim[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

bende dance ejay orjinal olarak vardı
bi yerden ındırmemıstım
bi ara sarmıstım harıka parcalar yapmıstım valla :)
bi de bazı arkadaslar demıs işte hazır seslerle yapıyosun falan dıye
tmm o var ama
sarkıları da mix liyebılıyosun
sonra sarkıların ses ayarlarını deıstııryosun
ne bılıyım hızını deistıriyosun sonra sese farklı bı ton koyuyusun falan
aslında hersey var programda ama cok detaylı olduu ıcın bulamıyabılmış olabılırsınız.
cok secenek var .
zaten programla iyice haşir neşir oldugunuzda professionel anlamda cok kaliteli müzikler yapabılıyosnuz.

hehe mesela şimdi elimde bi tane var onu upload ettim dl edin dinleyin bu elımdekılerden yanlızca biri
tıklayın ve dinleyin ...
bi ara hepsini upload ederım ...[signature][hline]İmzam yok abi Parmak basayım mı ?

[Bu mesaj SoulCube tarafından 25 Haziran 2005 21:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

öyle diyosun gibi geldi bana da ondan
eğer öyle demediysen de soryy
yani bende bilmediim sarkılara toggie yazıyodum dıyınce hanı bende bılınmeyen sarkıya soulcube yazdın dedın sandım neyse ;)
şüphe kalmasın diye de sarkının taglarının ss sini aldım
koyım buraya.
http://img137.echo.cx/img137/7858/danceejay8dj.jpg[signature][hline]İmzam yok abi Parmak basayım mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...