Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyz(Bass) Gitar

NeuralBreakdown

Öne çıkan mesajlar

Herkese iyi akşamlar öncelikle.

Bilgi sahibi olanlar acaba sorularıma cevap verebilirler mi?

1-Bas gitar almak istiyorum. Nasıl birşey almalıyım? Anfi? Gitar?
Ekonomi?
2-Bu konuda kendimi nasıl geliştiririm? Döküman nereden bulabilirim?
3-Fa anahtarı nasıl öğrenebilrim.

Gitar çalmasını biliyorum, basında mantığını ve basit şekilde çalmasını biliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle her forumda bahsedilen utfsb lafının ne anlama geldiği ile başlayalım:
Use The F**ing Search Button= Lütfen Arama tuşunu Kullan.

Ayrıca benim bass gitarımı alabilirsin. Detay pazar alanında.

Amfi olarak Behringer veya hartke; bulabilirsen peavey uygun fiyata iyi tercihler olacaktır.

Başarılar diliyor ve hemen belirtiyorum: Ders Al.[hline]I'm here to kick some ass, and chew bubblegum. And I'm all out of bubblegum.
Sosyal ağlarda paylaş

marslı kardeş o curbow'un slap switchten başka bi tonu yok galiba. Veya benim senkopta baktıım öyleydi. Sen memnun musun bari. Gerçi fret mantığı ve şekli hoş ama... Bilmiyorum. 200 dolara sıfır bi tane alma ihtimalim var şuan alsam mı die düşünüyom.[hline]I'm here to kick some ass, and chew bubblegum. And I'm all out of bubblegum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 04 July 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
marslı kardeş o curbow'un slap switchten başka bi tonu yok galiba. Veya benim senkopta baktıım öyleydi. Sen memnun musun bari. Gerçi fret mantığı ve şekli hoş ama... Bilmiyorum. 200 dolara sıfır bi tane alma ihtimalim var şuan alsam mı die düşünüyom.[hline]I'm here to kick some ass, and chew bubblegum. And I'm all out of bubblegum.

200 dolara bulduysan ve çalarken hoşuna gittiyse al derim..
ben açıkçası memnunum ve satmaktan vazgeçtim çünkü sonunda gitarsız kalma ihtimalimde var..
(bunun yanına bi 5 telli için para biriktirmeye başlıycam gerçi 2 yıldır sürekli başlıycam diyorum..)[hline][b][i]-->Four String Magic<--
737 757 787 727 70707 727 787 757 737
Sosyal ağlarda paylaş

use the fucking search button olayını kullandım ama, ama gelin görün ki dünyanın en iyi "beyz" gitaristleri, düzgün bir bilgi bulamadım.

paticik sadece size ait değil, bence biraz daha saygılı olun. Ne biliyim insan diyebilir "keşke searc edeydin" diye. Eski forumları da hiç yere hortlatmak da boş birşeydir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
penthesilea, 04 July 2003 17:58 tarihinde demiş ki:
ben 5 telliye bass gitar demem şahsen. 4 tellidir bass gitar.
Çok memnunum 4 telliden ben, 5. ye hiç gerek duymadım, birçok insan da duymuyor

dersin ve ya demessin ama 11-14 telli bile bass gitar vardır adıda bas gitardır..
gerek duyma konusuna gelince o tamamen senin kapasite ve müzik anlayışına kalır..[hline][b][i]-->Four String Magic<--
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NeuralBreakdown, 04 July 2003 19:40 tarihinde demiş ki:
use the fucking search button olayını kullandım ama, ama gelin görün ki dünyanın en iyi "beyz" gitaristleri, düzgün bir bilgi bulamadım.

paticik sadece size ait değil, bence biraz daha saygılı olun. Ne biliyim insan diyebilir "keşke searc edeydin" diye. Eski forumları da hiç yere hortlatmak da boş birşeydir.

ilk olarak herhangi bi saygısızlık yapmadım
2. olarakta teşekkür ederim beni dünyanın en iyi bas gitaristleri arasına soktuğun için[hline][b][i]-->Four String Magic<--
Sosyal ağlarda paylaş

said:
green_martian, 05 July 2003 18:08 tarihinde demiş ki:
said:
penthesilea, 04 July 2003 17:58 tarihinde demiş ki:
ben 5 telliye bass gitar demem şahsen. 4 tellidir bass gitar.
Çok memnunum 4 telliden ben, 5. ye hiç gerek duymadım, birçok insan da duymuyor

dersin ve ya demessin ama 11-14 telli bile bass gitar vardır adıda bas gitardır..
gerek duyma konusuna gelince o tamamen senin kapasite ve müzik anlayışına kalır..[hline][b][i]-->Four String Magic<--

+1[hline]I'm here to kick some ass, and chew bubblegum. And I'm all out of bubblegum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
green_martian, 05 July 2003 18:11 tarihinde demiş ki:
said:
NeuralBreakdown, 04 July 2003 19:40 tarihinde demiş ki:

ilk olarak herhangi bi saygısızlık yapmadım
2. olarakta teşekkür ederim beni dünyanın en iyi bas gitaristleri arasına soktuğun için[hline][b][i]-->Four String Magic<--

ukalalık da bir saygısızlıktır.
bir ara gelsene biz de çal? Sülalece izleriz?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 04 July 2003 21:41 tarihinde demiş ki:
kardeş gücendirmek istemedim kusura bakma.[hline]I'm here to kick some ass, and chew bubblegum. And I'm all out of bubblegum.

rica ederim.
Nereden döküman bulabileceğimi biliyor musun peki?
Hani etrafta varya gitar metoduru filan falan diye?
Bas gitar için öyle birşeyler var mı? varsa nerde

cevap için gene teşekkür ederim

ps: aradım bulamadım
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım ben konuyu tartışmaya dökmek istemiyorum ama sen inatla saçmalıyosun nasıl bi ukalalık yaptım mesajımda? ders alman daha iyi demek mi ukalalık anlayamadım.. bunlara ukala diyosan kusra bakma ama forumlar sana zararlı.
ukalalık yapan varsa o da sensin bu arada mesajları iyi oku..[hline][b][i]-->Four String Magic<--

[Bu mesaj green_martian tarafından 06 July 2003 00:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.zzounds.com/item--IBAIJSB190

tek kelimeyle harika bi bass gitar :)[hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...