Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vee Viktor da delirip kacıyor

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaslar ıstanbulun tarfıgı kesmekesı felan Vıktoru cok yıprattı bıktı bu sıcaklardan ve agır egzos kokusundan Ankaraya kacıyor Viktor
Aslında Ankara burdan da sıcak ama olsun tum sulale orada akrabalar onemlıdır ozellıklede aralarında bır avukat bır mustesar yardımcısı bır elektronık muhendısı 3 edebıyat ogretmenı ve bır doktor varsa :D
hadı ben yokum 1 hafta kadar ben yokken supergurl lere veya demokrat gorıullere bulasmayın ben :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

avukat bır mustesar yardımcısı bır elektronık muhendısı 3 edebıyat ogretmenı ve bır doktor varsa

wala niye yazdın bunu bilemiyorum ama okadar kişinin arasında çatlarım heralde ben 3 edebiyat öretmenim amanın ".suicide"
hadi elektronik neyse o bizden ona dayanabilrm :P
Sosyal ağlarda paylaş

e ne kadar çok akraba, ne kadar zengin akraba oolursa okadar çok harçlık olur. şahsen biliyorum akrabalardan topladığı parayla monitör almayı hayal edio, alırda.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...