Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir melek

Zephyros

Öne çıkan mesajlar

En sonunda beklenen oluyordu...
İlahi güçler işin dışına çıkmış sadece olacakları bekliyordu.İnsanlar bu kıyametten kurtulmak için dua ediyorlardı ama bunun için çok geçti.Açgözlülük riyakarlık kazanma hırsı ve bunun gibi birçok ahlaki davranış yüzünden kıyamet geliyor insanların kusursuz denilen toplumu çöküyordu.Bethrezen son bir kez sevgilisine baktı ve yavaşca dudaklarından öperken gözlerindeki yaşlar kızın yüzüne aktı.Son savaşına doğru çıkıyordu her şeyi belirleyecek olan son çarpışma.Bu uğurda arkadaslarını sevigilisini ve kardeşini kaybetmişti.Bethrezen nin artık hiçbir şey umrunda değildi.Sadece ölmeyi yok olmayı istiyordu bencilce.Yorulmuştu ve diğerleri gibi sonsuzluğa ulaşmak istiyordu.
Avluya çıkıp son bir kez zırhını silahlarını ve atını kontrol ettikten sonra ay ışığının yansımasına bakarak çeşmeden bir yudum su içti.Bethrezen suyu içerken içinin öfkeyle kavrulduğunu ve bunu hiçbir şeyin dindiremiyeceğini biliyordu. Hızlıca atına bindi ve korulukların arasından geçerek ormana daldı.Karanlıkta silieti sanki bir ruhçasına görünmüyordu.Sadece geride bıraktığı aşkını ve geçirdiği iyi günlerin anısını kafasından silip atmaya uğraşıyordu.Muharebe meydanına doğru ilerlerken o boğucu hava her tarafı sarmıştı.
Üstüne doğru yaklaşan zombileri iki el hareketiyle sağa sola savuşturdu.Ama barikatı geçmek kolay değildi önünde zombiler dışında yaratıklarda bulunmaktaydı.Bir anda havada bir ateş kütlesi belirmişti.Behtrezen Phoenix summon etmişti ardından da havayı gündüz gibi aydınlatan iki tane SunRay cast etti. Şimdi önünde sadece o vardı Lücifer...
Bethrezen biraz daha ilerleyip atından indi ve o lanetli yaratığı inceledi.Nelere mal olduğunu düşündü ve bir anda saldırıya geçti iki tane SunRay hızlıca Lücifer in yanından geçti.Demon da buna karşılık sert bir Fireball attı.Bethrezen kalkanıyla bunu savuşturdu ve bir anda dönerek büyülü kılıcını çıkarttı ve koşarak darbe indirmeye çalıştı.Ama demon da en az Bethrezen kadar çevikti bir hamlede kılıçtan kurtularak Doom büyüsü attı.Bethrezen çabuk toparlanamadığı için karnında müthiş bir acı ve ateş hissetdi ve yere kapaklandı.Lücifer alaycı bir ses tonuyla hoşgeldin dedi.
Bethrezen çabucak doğruldu ve iki tane daha SunRay attı ama demon hızlıca bunları savuşturdu.Hesaba katmadığı bir şey vardı SunRay lerden sonra acı bir kılıç darbesi omzuna inmişti.Darbenin etkisiyle sarsıldı ama kalın derisi yüzünden zarar görmemişe benziyordu.Bethrezen Lücifer e dönerek anlamsızca baktı

[spo1=Dipnot]Devamı yarın zira uykum geldi düşüncelerimi toplıyamıyorum.Bu arada sizde yorum yaparsınız.[/spo]
[spo2=dipnot 2]Bu ilk hikaye yazışım fazla acımasız olmayın :D[/spo][signature][hline]I'm sure of your ability
To become my perfect enemy
Sosyal ağlarda paylaş

Lucifer kendinden emin bir şekilde hala neden savaştığını anlayamıyorum baştan kaybedeceğin bir şey için bu kadar uğraşmak derken sözleri yarım kaldı.O sırada Behtrezen Lucifere 3 lightening indirmişti bile.Ama Behtrezen nin de aklından geçen neden bende burdayım neden hala savaşıyorum sorusuydu.Buna bir cevap bulabilirse muhtemelen bu savaşında sonucunu anlayabilecekti.Lucifer doğruldu ve hiddetle Curse attı Bethrezen neye uğradığını şasırdı kılıcını bile elinde tutacak gücü yok gibiydi.Giderek yorgun düşmeye vücudu alevler içinde yanmaya başlıyordu.Lucifer Curse un ardından Bethrezen nin toparlanmasını beklemeyip Ultimecia attı ve bu da acı bir şekilde Bethrezen e isbabet etti.Yere öylece kapaklandı göğsünden acı bir hırıltı çıkıyordu.Bethrezen için şu an ölmek hiç bir şey ifade etmiyordu.Sadece göğsündeki hırıltıyı dinleyip neden burda olduğunu ve neden savaştığını anlamaya çalışıyordu.Unuttuğu bir şeyler vardı aklında.Yerinden doğruldu ve kalkanını tutarak hızlıca demon a doğru hamleler yaptı.Bethrezen Curse un etkisinden kurtulmuş olacak ki seriliği sayesinde Lucifer i geriye doğru hamle yapmak zorunda bırakmıştı.Sert bir darbe Lucifer in tam kaburgasına isabet etti ama o bundan zerre kadar etkilenmemiş gibi savunmasına devam etti.Bethrezen sadece seri bir şekilde atak yapıp kafasındaki soruyu cevaplamaya çalışıyordu.Ben neden savaşıyorum? neden? O sırada Lucifer Bethrzene bir doom daha attı ve ardından da eliyle hızlı bir sekilde bir darbe indirerek Bethrezen nin kalkanının kırılmasına yol açtı.Bethrezen neye ugradığını anlamadan Lucifer bir Ultimecia daha çaktı ki bu Bethrezen nin acıdan bağırmasına sebep oldu.[signature][hline]I'm sure of your ability
To become my perfect enemy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...