Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu ne simdi Uskonun yeni oyunumu ?

DrakThuL

Öne çıkan mesajlar

Selamlar bu konuyu 10.08.2005 gece 3:20 acmis bulunmaktayim knight online ye arkadasima yardim etmek icin giricektim idimi sifremi vs girdim oynadigim servera tikladim tikladigim da charlarim gelmedi char yokmus gibi karus ya da el moradan sec me geldi char yapma yeri geldi yani hayal gördüm sandim birden ciktim 2 3 gere denedim ayni bu ne bu simdi gm lerin cani sikilip bütün charlari sildilermi hadi hep birlikte alkislayalim !!!![signature][hline]Server : Diez
Nick: Jihn
LvL:53
NP:xxx

Sosyal ağlarda paylaş

Aynısı banada oldu şimdi. Resmen şoktayım.. Acc name pass imi girdim diezi seçtim char select ekranı yerine karus - el morad seçim ekranı çıktı yok olmuş char item vs vb.[signature][hline]"Bayrağını düşmana kaptırma!
"Yurduna yabancı ayak bastırma!
"Dilini unutup yabancı dillerlen konuşma!
"Düşmanın verdiği öğütlere kanıp kardeşlerini küçük görme!
"Yurdunu Bırakıp yağıya(düşman) yanaşma!
"Ey büyük Türk ulusu!

"Dünyada yapamayacağın hiçbir iş yoktur;Çünkü sen Gültekin gibi kahramanlar yetiştirmiş bir ulusun oğlusun!Bunu böyle gör,böyle dinle!Bayrağımızın rengi solmasın, Gölgelice kaba ağaçlarımız kesilmesin,ulumsuzun arasına ikililik girmesin,yurdumuza yağı ayak basmasın,ey büyük Türk Ulusu!
Sosyal ağlarda paylaş

char filan seçmeyin sonra sorun yaşamayın.
bırakın ve bekleyin.
KE açıldı o yüzden charlarda bazı karışıklıklar var. Düzelecekmiş.[signature][hline]Game : Knight Online
Character : Lively, Paladin, El-Morad @ Ares
Fanaticism : Galatasaray SK & Snoop Dogg & Dr.Dre
Rullz : Hip Hop
İstanbul'lular tıklayın hülen...
Sosyal ağlarda paylaş

KE Açıldı dedin ben testter seçildim login server down görünüyor şuan. Kaçta gelir acaba Knight Test[signature][hline]"Bayrağını düşmana kaptırma!
"Ey büyük Türk ulusu!

"Dünyada yapamayacağın hiçbir iş yoktur;Çünkü sen Gültekin gibi kahramanlar yetiştirmiş bir ulusun oğlusun!Bunu böyle gör,böyle dinle!Bayrağımızın rengi solmasın, Gölgelice kaba ağaçlarımız kesilmesin,ulumsuzun arasına ikililik girmesin,yurdumuza yağı ayak basmasın,ey büyük Türk Ulusu!
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım olayı çözdüm KE Testerların ana charlarını test serverına aktarıyorlar bölece testerlar sürekli ke oynamak zorunda kalıyor. Normal KO serverlarına tester başvurusu yaptıkları acc ve karakterle girilmiyor.
PS: Umarım böyle değildir..[signature][hline]"Bayrağını düşmana kaptırma!
"Ey büyük Türk ulusu!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...