Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ko da kısayollar hakkında.

CaNNi

Öne çıkan mesajlar

Yeni klavye aldım. Eski klavyede f1 f2 f3 e basarak skillerin sayfasını değiştiriyodum. Ama yeni klavyede bunu yapamıyorum. Nasıl ayarlayabilirim? Kendimi acaip alıştırmıştım. Cz de falan 2 sayfa skill kullanıyodum yaa :(

Soruma gelince nasıl ayarlayabilirim bunları o0

[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: yok
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 61
Sonunda bi mirajım oldu.. :D
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)

[Bu mesaj CaNNi tarafından 08 Ağustos 2005 19:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Klavyenin sağ üst kısmında f1 f2 f3 tuşlarının öalışmasını sağlayan bi tuş var ona basıyosun sonra çalışıyo f1 f2 f3 :D[signature][hline]Diablo2 1.11 patchi çıkmıştır hayırlı uğurlu olsun...Pek de yenilik yokmuş :(
Sorceress ve Barbarian hakkında sorusu olanlar varsa özel msj atarsa yardım edebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

hea microsoft :D yeni gördüm flock tuşunu :D eskisi a4 tü yoktu onda :D sevindirik oldum valla sağolun hepiniz :D kara kara düşünüyodum cz de ne yapcam diye ehehe :D

Edit: 5 tane smile koymuşum anlayın ne kadar sevindiğimi :D aha 6 oldu..

[signature][hline]Name: CaNNi

[Bu mesaj CaNNi tarafından 08 Ağustos 2005 19:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yav ben sölemediydim f lock olduğunu tarif ettiydim. Sölemeseydiniz keşke. Kendin keşfedince güzel oluyo :-)[signature][hline]Diablo2 1.11 patchi çıkmıştır hayırlı uğurlu olsun...Pek de yenilik yokmuş :(
Sorceress ve Barbarian hakkında sorusu olanlar varsa özel msj atarsa yardım edebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Armas2, 08 Ağustos 2005 19:35 tarihinde demiş ki:
Yav ben sölemediydim f lock olduğunu tarif ettiydim. Sölemeseydiniz keşke. Kendin keşfedince güzel oluyo :-)

lOl :) kendim araştırınca aklımda kalıyo dimi :) Olsun bidaha açarız topic unutunca :D[signature][hline]Name: CaNNi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaNNi, 08 Ağustos 2005 19:37 tarihinde demiş ki:
said:
Armas2, 08 Ağustos 2005 19:35 tarihinde demiş ki:
Yav ben sölemediydim f lock olduğunu tarif ettiydim. Sölemeseydiniz keşke. Kendin keşfedince güzel oluyo :-)

lOl :) kendim araştırınca aklımda kalıyo dimi :) Olsun bidaha açarız topic unutunca :D

Tabiki aklında kalıyo :D. Unutursan pm at ben tarif ederim sen bulursun :D.[signature][hline]Diablo2 1.11 patchi çıkmıştır hayırlı uğurlu olsun...Pek de yenilik yokmuş :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lupin, 08 Ağustos 2005 22:26 tarihinde demiş ki:
abi bu 2.skill bölümü ne işe yarıor ? yani ben denedim 1 e basınca büyü atınca diğerine heal koyarsan gene büyü atmaya calısıor ? ne değişior ?

Oraya farklı skillerini kyabilirsin. Mesela ben savas için ayrı bir bölüm yaratık kesmak için ayrı bir bölüm solo yapmak için ayrı bir bölüm olusturdum. F tuslarıyla gecis yaparak kullanabilirsin. İnventorinde bulunan mana pot ve scroolarıda oaraya yerlestirip kullanabilirsin[signature][hline]Clan : Osmanlı Ordusu
Nick : Istemihan
Server : Xigenon
Level :62 (Paladin)
Irk :El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TrTownUser, 09 Ağustos 2005 20:15 tarihinde demiş ki:
yahu o zmn ben nie yeni klavye aldım :D

:D:D:D

Valla Bunu öğrenmesem bende alcaktım :-)[signature][hline]Name: CaNNi