Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kekuri ring ve belt

Fortuna

Öne çıkan mesajlar

kekury belt archerların işine yarar...ben archer ken town shadow hunter yapıodum :D 30 fire rezist war total 140 fr oluodu.. kekurikakarika maradonda köprünün yanındaki keconların orda çıkıyor.. :D:D

name: O===)::::Special::::>
server:diez (human)
class:asasian (chasar)
clan:LasombrA
lvl:61
np:49xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi ben bildiğim boss yerlerini SSS bölümüne yazayım derdim ama bir şey kalmadı şurda bir kaç gün sonra KE update gelecek ve bütün spawnlar değişecek, ama bi kekurikakaka değişmeyecek, moradonda ki kecoonların arasında çıkıyor sabit bi yeri yok...[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim gibi duble yapman çok zor ama birinden biri %70-80 tutar heralde ve bak kontrol etmenin çok kolay bir yolu var.

keconların bulunduğu yerlere inferno atıcaksın ölmeyen kekurikeka dır.[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!

[Bu mesaj Fortuna tarafından 07 Ağustos 2005 20:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

geçen ay banada çıkmıştı hatta az daha olayı çakozlamayıp belti bırakıcaktım str fln diye. oluyo arada bir shell+unique bile çıkar deermişim tabii şans meselesi.[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
onlyyourdreams, 09 Ağustos 2005 15:41 tarihinde demiş ki:
bende bi kere lvl 70 charımla worm kestiydim 2 tane dark vane düştü bunlar hep çiftmi düşüyo yoksa en şanslı günüm bumu + bunları +10 a basarken biri gitti sinirim çok bozuq muahuahauahuahuaaa

bende +11 basmayı denemiştimde
gm ler :
aware3 tamam yaparsın ama başkalarınıda düşün onlar çok eziq kalıyor filan demişlerdi :D
onun için +12 bile yapmadım :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...