Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Duslerım var..

circirbocugu

Öne çıkan mesajlar

Turkıyenın en buyuk Death metal grubunu kurmak ıstıyorum...Su anda kendımı sadece muzıge verdım..Bıkac yıl sora grubumumu yanı hayatım boyunca devam ettırmek ısteyecegım grup ıcın calısıyorum...Kucukken metallicayı Dt nın konserlerını ızlerdım Mesela bi albumde progressive dıerınde death dıerınde heavy yapmayı ısterım bır seye baglı kalmadan ..Bunlar benım ıcın su an bır dus yasım 16 belkı 18 19 umda bır seyler yapabılırım..Kendıme guvenım var ıste ama tabı bu ulkede bıraz karamsarım..Insanlar cover yapmakla ugrascaklarına kalıte bır sarkı yapsa cok daha cabuk metal potansıyelı ulkemızde artıcagını dusunyuorum...Iste bunun ıcın ugrasıyorum coverla ugrasmak yerıne kendı sarkımı yapmaya calısıyorum...Insallah bır gun ole tanınan unlu bı grup olmasamda severek devam ettırecegım ısı yaparım...O bıle zor aılemde muzıge ılgısı olan yok..Kımsede benım ole muzıge baglanmamı ıstemıyor..Kısaca hersey karamsar..Arkadaslarım iyi bir grup kurabılecegımıze ınanmıyor..Sırf bu yuzden sadece bır kısıle grup ısı ıcın konusuyorum..Bakalım umutlarım duslerım bır gun gerceklesecekmı...Icımı doktum oh be :)...[signature][hline]MSN:[email protected]

[b]Gelebek....
Böcügüm artık puhpuh...Kalp istiyorum bende...isterem...

Sosyal ağlarda paylaş

benim suan içn cok güsel bi hayalim var.gerçi hayal degil eger dusuncelerim degişmesse ve kovalarsam ısrarcı olursam ypamak istedigim.şu sene lise bitince uniye kapak atıp(işletme istiyorum).bi arkadaşımla beraber işlek bi yerde cafe bar tarzı ufak.gunduzleri nargile tavla vs.aksam alkol muzik olan bi yerin işletmesini alıp tecrube kaznmak istiyorum.olursa olur olmazsa önemli degil canımız sagolsun :)[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...