Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

arena

erayyirik

Öne çıkan mesajlar

iyide senin lvlın kaç,onunki kaç bunu biliyomusun bide sen nesin magemi? eğer mage isen aynı lvl olsanız bile teke tekte pek şansın olduğunu sanmıyorum ama başka bi classan eğer hızlı davranırsan ve aynı lvlda iseniz alabilirsin ama hızlı olman lazım dediğim gibi sana bütün debuffları atmasına izin vermiceksin eğer onun elinde süper bi silah yoksa alırsın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cobra226, 09 Ağustos 2005 16:29 tarihinde demiş ki:
iyide senin lvlın kaç,onunki kaç bunu biliyomusun bide sen nesin magemi? eğer mage isen aynı lvl olsanız bile teke tekte pek şansın olduğunu sanmıyorum ama başka bi classan eğer hızlı davranırsan ve aynı lvlda iseniz alabilirsin ama hızlı olman lazım dediğim gibi sana bütün debuffları atmasına izin vermiceksin eğer onun elinde süper bi silah yoksa alırsın

Vışş. Korktum abi ya..[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: yok
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 61
Sonunda bi mirajım oldu.. :D
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ben cypherda assasianım ve lvl 36yım henüz.onun lvlını bilmiyorum normalde o kadar güçlü vurmaz ama defansı azaltıyo sanırım.bende yeni char açtım diezde.onu holy priest yapcam.çok hoşuma gitti yaf.biraz daha bilgi verirmisiniz başka ne skilleri var.40 saniye uyutma diye bişey varmış galiba.bilgilendirirseniz sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
erayyirik, 09 Ağustos 2005 16:36 tarihinde demiş ki:
ben cypherda assasianım ve lvl 36yım henüz.onun lvlını bilmiyorum normalde o kadar güçlü vurmaz ama defansı azaltıyo sanırım.bende yeni char açtım diezde.onu holy priest yapcam.çok hoşuma gitti yaf.biraz daha bilgi verirmisiniz başka ne skilleri var.40 saniye uyutma diye bişey varmış galiba.bilgilendirirseniz sevinirim

Click it Baby[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: yok
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 61
Sonunda bi mirajım oldu.. :D
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...