Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ilgimi cekti..

CursetH

Öne çıkan mesajlar

said:
CizmeliKedi, 08 Ağustos 2005 12:51 tarihinde demiş ki:
said:
neresi güzel adamlar boss bugu bulmuş yada exp baksana nasıl exp alıolar ve itemler

Gördük. Bizde ona çok güzel diyoruz.
Çok güzel. "Bir bu eksikti" anlamında.

hııı[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

Türklere başka bir ırkmış gibi bakılıyor zaten...
Bi ara BİZ ORCMUŞUZ diye bir başlık gündemdeydi ;)
Sadece gülüyorum böyle konulara ama , adamlara haksızsınızda demiyorum hani bu kadar cahil bir araa olduğu için boynumu eyip türk milletinin haline üzülüyorum.

Ayrıca kendime çok bilgiliyimde demiyorum malesef türk insanın kaderi haline gelmiş birşey :(

Demek istediğim şudur ki türkler para veripde oyun felan satın almaz onların parası bizim bir işimize yaramaz gözüyle bakıyorlar

[Bu mesaj Calamity tarafından 08 Ağustos 2005 21:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

wagyar diez eslantta turklere küfür etmiş adamdır. kendileri yapmıyor sanki onlarda aynılarını yapıyorlar herşeyi turkler yaptı diyorlar. bazı adamlar turk oldularını bıle gızlıyor. korkuyorlar ama bana anlattılar turk oldugunu belli etme saglam gavur adamlarla arkadaşlık kur itemini baştan sona dizerler bile dendi niye çünkü gm lerle ilişkileri daha kolay oluyor.. yane anlıcanız bu işi turklerden çok gavurlar yapıyor...turklerede helal olsun başka hile yollarını buluyorlar... öle döte böle darak...biz hack yada ban yeriz bizle ilgilenmesler ama gavurlar maşallah daha o günü hallediyor işini... diezinde % 80 i turk.. turk Gm seçildi oda işini biliyor :D ne koparırsam kardır hesabı :D amerikalılar turkler bu paranın taklidini yapamaslar diyor... daha adamlar parayı göstermeden bizim turkler bundanmı diyorlar amerikalılar şokta.. yakında da KeKo die oyun çıkar turklerin ke ve ko karşışımından yaptıkları bi KO türü oyun olursa hiç şaşırmayın :P

nick: O===)::::SpeCial::::> Banlı name: DeLi_TuRK
server:diez (human)
clan:LasombrA (grade görunmes pelerin )
class:asasian (chasar)
lvl:61
np:51xxx
Sosyal ağlarda paylaş

adı üstünde oyun oynanmak için oynanır n00b :P sen daha hiçbirşey görmemişsin adam senin anana bilmem nene eslantın ortasında küfür eder kimse azını açmaz bunları ben gördum görmeyenler war !!
turkler şerefsiz adi namussuz + dinimizlede dalga bile geçtiler KO formlarında sen ne diyon kardeşim bile demediler.. bende diyorum... herşeyi gavurlar yapamaslar turklerde yaparlar yaptımmıda en kralını yaparlar helal olsun... oyun öle diil böle oynanır oldu...oyunun zaten bi tadı tuzu kalmadı... dupeler bilmem neler..ne oldugu belli degil oturup Ke yi bekleyin !

clan:LasombrA (grade görunmes pelerin )
Sosyal ağlarda paylaş

Calamity
Pati - ? 08 Ağustos 2005 21:12
--------------------------------------------------------------------------------
Türklere başka bir ırkmış gibi bakılıyor zaten...
Bi ara BİZ ORCMUŞUZ diye bir başlık gündemdeydi
Sadece gülüyorum böyle konulara ama , adamlara haksızsınızda demiyorum hani bu kadar cahil bir araa olduğu için boynumu eyip türk milletinin haline üzülüyorum.

Ayrıca kendime çok bilgiliyimde demiyorum malesef türk insanın kaderi haline gelmiş birşey

Demek istediğim şudur ki türkler para veripde oyun felan satın almaz onların parası bizim bir işimize yaramaz gözüyle bakıyorlar

Oturup aglamalısın!! yada aglancak durumumuz olmadıgını
göstermelisin :P

clan:LasombrA (grade 2 görünmes pelerin )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
quatro, 09 Ağustos 2005 02:53 tarihinde demiş ki:
Nasıl yavaş ?

O SS deki yazıları oku istersen en ufak örnek, adam birine kes lan dssdadas dio gavurada düzgün konuşuyo niçin çıkar için zırt için zurt için.
Gavurla alıp verdiği bişiy olmasın onada bigüzel sövecek..

eee o denyo yuzunden biz niye :barbar" olduk?

amaaan neyse biktim. oyle oyle.. evet.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...