Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ares'te paticik klanı kuruluyor.

marksman

Öne çıkan mesajlar

ares te yeni bi clan kurulacaktır. katılmak isteyenler buraya yazabilir. lider kim olur ,ne zaman kurulur burda konuşabiliriz.,
klanın 4x lvl den başlanılması ortak görüştür heralde... ama istekli patiler warsa;
lvl düşük elimizden gelen yardımı yaparız.klan, ares te, elmorad nationudur. human yani
hoşgörülü,yardımsever,sabırlı, terbiyeli olmak tercih sebebidir :)
ilk katılım benden olsun;
lvl 42 lr mage nick:dRg_hapy /[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

gülmek için kendinizi kasmayın aynaya bakmak yeterli
nedir bu kadar komik olan ?[signature][hline]Anubis the Sexy
Voys, 06 Ağustos 2005 23:25 tarihinde sayıklamışki:
tartarlı su , müsil hapı atılmış su , karbonhatlı su gibi şeyler gelıyor rakı görünce aklıma. müsil ne alaka demeyin hastahanede verdiler... verdiler... verdiler...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SirAnubis, 08 Ağustos 2005 14:19 tarihinde demiş ki:
gülmek için kendinizi kasmayın aynaya bakmak yeterli
nedir bu kadar komik olan ?

Bunun sebebi paticik kullanıcılarını daha önce bir 17467265 kez araya getirme denemelerinin boşa kürek çekmekten ibaret olduğunun görülmesi.'. olarakta bu karaın ares de alınması.Aresde biliyosunz item bulmak imkansız gibi bişi artık ve yine biliyosunz serverin büyük kısmı lvl 63+ larda geziyor.İyi denemeler...[signature][hline]Uninstall KO!!!
bb

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 08 Ağustos 2005 16:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Son kez anlatıyorum,hala LOL diyorsanız size LOL.
2 kere denendi.

1.si xigde kuruldu,oyunu bırakanlar,bir kac çirkef ve aradaki bariz lvl farkı yüzünden dağıldı.
2.si Demios ta kuruldu.Serverin login problemleri ve lag yüzünden,server problemleri yüzünden dağıldı.

En azından yapmaya çalıştık.İlkindede eğlenmiştim,2.sine fazla katılamasamda oradada herkes eğlenmiş.

Olay.bu.Şimdi açın .... LOL diyin.Yeter ama her seferinde aynı muhabbet.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 08 Ağustos 2005 16:06 tarihinde demiş ki:
Son kez anlatıyorum,hala LOL diyorsanız size LOL.
2 kere denendi.

1.si xigde kuruldu,oyunu bırakanlar,bir kac çirkef ve aradaki bariz lvl farkı yüzünden dağıldı.
2.si Demios ta kuruldu.Serverin login problemleri ve lag yüzünden,server problemleri yüzünden dağıldı.

En azından yapmaya çalıştık.İlkindede eğlenmiştim,2.sine fazla katılamasamda oradada herkes eğlenmiş.

Olay.bu.Şimdi açın .... LOL diyin.Yeter ama her seferinde aynı muhabbet.

said:
BuRiAL_TR, 08 Ağustos 2005 16:00 tarihinde demiş ki:
said:
SirAnubis, 08 Ağustos 2005 14:19 tarihinde demiş ki:
2. olarakta bu kararın ares de alınması.Aresde biliyosunz item bulmak imkansız gibi bişi artık ve yine biliyosunz serverin büyük kısmı lvl 63+ larda geziyor.İyi denemeler...

..........[signature][hline]Uninstall KO!!!
bb
Sosyal ağlarda paylaş

solo olmak bi yere kadar sıkıyor dostum.ben sadece hacklenen yada yeni başlayan arkadaşlarla belki bi birlik oluruz demiştim en azından oyunun stresine katlanıp birazda olsa gülümsemek için.ve bende bu klanın (tabii kurulursa ) lvl 63+ lara gelebileceğini hiç sanmıyorum.böyle düşünen bi kaç kişi olduğu için böyle bişeye kalkıştık.olurmu bilmem orası muamma.
zaten ben yakında giricem bi klana : başkaları belki yapar bunu sen azcık cesaretlendireceğine;milletin hevesini kırıyosun;
seni suçlamıyorum tabi bütün söylediklerin doğru;sadece iyi bişiler olsun bu oyunda istemiştik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
marksman, 08 Ağustos 2005 16:10 tarihinde demiş ki:
solo olmak bi yere kadar sıkıyor dostum.ben sadece hacklenen yada yeni başlayan arkadaşlarla belki bi birlik oluruz demiştim en azından oyunun stresine katlanıp birazda olsa gülümsemek için.ve bende bu klanın (tabii kurulursa ) lvl 63+ lara gelebileceğini hiç sanmıyorum.böyle düşünen bi kaç kişi olduğu için böyle bişeye kalkıştık.olurmu bilmem orası muamma.
zaten ben yakında giricem bi klana : başkaları belki yapar bunu sen azcık cesaretlendireceğine;milletin hevesini kırıyosun;
seni suçlamıyorum tabi bütün söylediklerin doğru;sadece iyi bişiler olsun bu oyunda istemiştik

O sadece benim tepkim beni umursamak zorunda değilsiniz,umarım başarılı olur yalancı cıkarırısınız beni :)[signature][hline]Uninstall KO!!!
bb
Sosyal ağlarda paylaş

acın kurun gelıcem hmn cıddıyım eğer benıkabul edersenız gelıcem ama ole ıtem ver benıkastır kıl yunmuhabbetlere gelemm dolıım :) adam gibi taklıcaksa gelıorum sımdıden kabul hem sekıl yapmıs oluruz patıcık olarak :D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Server: Ares
Clan: ------
LvL:61
np:17xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

hayırlı olsun diyelim ne diyelim. yalnız ares benim bildigim açların 1 numaralı barınagıdır. ayrıca ilk server olmasından dolayı yüksek lvllı adam çok. yani lvl40+ olarak düşünüyorsanız bence orayı boşverin. çok seri lvl kasabilicekseniz diez derim. bide ekip çok önemli sonuçta clan baştan kokar. lideri kim olucak? clan bank kim olucak? clandakilerin birbirlerine saygıları ne derecede? bunlar önemli sorular. imkansız degil ama gerçektende zor.[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

deneriz , ben denerim . yanımda olucak kişilerde var . clanın kim lider olucağı önemli değil ama ay aman of vs. gibi laflar edip çıkmıcak adam alıcaz.[signature][hline]Anubis the Sexy
tartarlı su , müsil hapı atılmış su , karbonhatlı su gibi şeyler gelıyor rakı görünce aklıma. müsil ne alaka demeyin hastahanede verdiler... verdiler... verdiler...
Sosyal ağlarda paylaş

hasmez çok haklısın ama elden ne gelir, sıfırdan kasmakta zor... aslında diyolar diez felan ama. katılımcılar aresten

Tribula da gelecem dedi zaten :) niyetin war mı
abi çok büyük iddamız yok zaten. gittiği yere kadar :hmm:
yeni klan açmak çok zor zaten. bi de bunu ares te yapmaya çalışmak :(
Sosyal ağlarda paylaş

o değilde bio sana 0495830495834098 küsürat pm attım eet yada hayır dicen satıcakmsın =)[signature][hline]Anubis the Sexy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...