Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 psikopat, bir uysal kedi

Mix

Öne çıkan mesajlar

1)benim bi kedim var. sokak kedisi.
manyak. cok saldırgan. insanlara bile saldırıyor. hayvanlara da saldırıyor. geçen sene cama konan güvercini öldürdü. 2 yasında

2)bize gelme durumu olan başka bi kedi var. 8 aylık. çok uysal ve çok savunmasız zavallı bişeycik.

bu 2 kediyi nasıl anlaştırırız? yüz yüze getirirsek bizimki öldürür bunu. nasıl alıştırabiliriz?[signature][hline]"Think of me long enough
to make a memory..."

Nightwish
TarjaT.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı konu nerdeyse 4 tane kedi war şu anda ewde 3 tanesi eski lerden 1 tane aldık yeni kıvırcık koydu annem adını . aneanemlerle aramızda cok az bi mesafe oldugu ıcın sabah oraya bırakıyoruz aksam da ewe getiriyoruz aman yarabbi getirmez olayım kafama fln bile cıktı kedi durmadn dovuyo bızımkıler onlar dovuyo bende onları dovuroyumr :D[signature][hline]Sharmon UO Shard - geLioooo
Kawalıma dokunmayın , Onuda cebimde gömün , deLi Çoban ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
kedi ve köpeklerin kuşlar,balıklar vb. türdeki hayvanları öldürmeleri,avlamaları veya saldırmaları doğalarında olan bir durum zaten. kedin insanlara saldırıyor ise o zaman dert olabilir. kedinin diğer kediler ile uyumunu gözetleyebilme şansın oldumu acaba? bence yavaş yavaş alıştırmaya bak, kıskanabilir hatta seni başkalarından kıskandığı için insanlara saldırabilirde. kedini zaman zaman alıştırırsan çok iyi bir dost bile olabilirler.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah camdaki kuşu öldürmüş süper.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz tehlikeli senin durumun için ama benim kedimle abimin arkadaşının kedisini 2 gün aynı odaya bıraktık arada bir salıyoduk sonunda kanka oldular.bayabi kavga dövüş yaşadılar ama.[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
Hayatimda bu kadar "hastalikli" bir film gormedim...

kanberdim bi zamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

hmm peki şöyle birşey sorayım
bizim kedi gördüğü an saldırır eminim

ama biraz ayrı odalarda tutup kokularına alıstırdıktan sonra yüz yüze getirirsek, kavga ederlerse anında çok kötü birşey olabilir mi?

yani öbür kedi kendini savunamaz çok küçük,
bizimkisi saldırırsa gözünü falan oymasın yada kalıcı bi hasar bırakmasın hayvancagızda?[signature][hline]"Think of me long enough
to make a memory..."

Nightwish
TarjaT.
Sosyal ağlarda paylaş

kucukse onu korumakta isteyebilir psikopatmış sagı solu belli olmaz genede.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
oh sevindim. kaza çıkmadan bir yuva bulmuşsun. kedilerin cinslerine göre veya türlerine göre kokuları değişiyordu, yanılmıyorsam. iki kedinin cinsi birbiri ile çakışmıyor veya cinsiyetleri farklı ise ondan tıslamıyor olabilir :)[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

insanlara saldıran kediye uyuz olurum (köpeğe de olurum da) kediyi böyle bi tokatlayasım gelirdi.Arkadaşımın yazlıklarında bir kedi vardı kediyi sevmeye kalkarsan tırmıklıyordu kendi sevdircek kendini gelip sürtüncek falan uyuz :p[signature][hline]Manhattan'da çalışan İsmail Kamış'ın hastasıyız.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh bizim bitane evde hanim aga var adi mualla =) ilk gelenleri surekli dovuyo bizde oturdugumuz odaya aliyoruz kedileri dovdugu an bende alip poposuna iki tane vuruyorum sonra 2 saat birbirlerine bakiyolar an kolluyolar dovmek icin ben kalkiyorum iki pat pat daha boyle boyle alistilar suheyla[pek bi uysal] ve mualla bunlar iki kardesti boyle bi taktikle iki tane kediyi alistirdim bi van birde siyam gerci siyam 5. kattan camdan duserek oldu... vanla pek anlasamasalarda cok nadir kavga ediyolar[signature][hline]Even a stopped clock tells the right time twice a day.
Penthesilea ftw...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...