Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cypherdaki rezillik

mc_ups

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaslar bole bişi olmaza cz de dolasırken ne gorsem iyi humanlar ve orclardaki bi clan beraber orc banditi kesiyorlar... İlk gordum ve sasırdı. Adama niye atack veriyosunuz dediğimde "no" dedi ve human beni oldurmesi için bi ass cekti ve kaçmak zorunda kaldım.Bunlarla aynı serverda olduguma utanc duyuyorum.Madem adam gibi oynuyamıyacaksınız oynamayın.Onların fotoflarını cektim ama suan nasıl siteye ekliyecegimi bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun neresi rezillik ben anlamadım?
Istediklerini yaparlar be canım sen karışamazsın onlara belki cafe arkadaşlarıdır anlaşmışlardır ..
Her gördüğün el morad her gördüğün karus birbirine saldırmak zorunda diye bi yasamı var?

[Bu mesaj Calamity tarafından 07 Ağustos 2005 09:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

+1 Sana göre rezillik olmuş çünkü oturup düşünmemişsin 2 dakika bu adamlar arkadaşmıdır,hem orc hem insan charları varmıdır,normal hayatta arkadaşmıdırlar..Aynı şeyi biz de yapıyoruz,hatta eğer cz de harpimize ks yapmaya kalkan olursa orc arkadaşlarımız gelip kesiolar.Ağrına gitmiş senin ama bunun rezillik deil avantajla alakası var.
Sosyal ağlarda paylaş

Peki bi kişi arkadası olabili ama humanlardan 10 kişi de mi arkadası Sana bi dahakine daha iyi bi resim cekerim o zaman gorunce ne yapacak..ki arkadasıda olsa bole bişi olamaz beni oldursun diye adam yanına elamanı cekiyor madem bana niye saldırıyorlar bole işin ben Çiçek Böcek bu adam savaslarda da boyleyse vay halimize....

[Bu mesaj KaKsi tarafından 07 Ağustos 2005 18:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Calamity, 07 Ağustos 2005 09:51 tarihinde demiş ki:
Bunun neresi rezillik ben anlamadım?
Istediklerini yaparlar be canım sen karışamazsın onlara belki cafe arkadaşlarıdır anlaşmışlardır ..
Her gördüğün el morad her gördüğün karus birbirine saldırmak zorunda diye bi yasamı var?

[Bu mesaj Calamity tarafından 07 Ağustos 2005 09:52 tarihinde değiştirilmiştir]

Orası Colony zone abicim uyan lütfen.

DELİDUMRUL
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...