Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II yi 2 saatin altinda bitiren adamin videosu

wizardofoz

Öne çıkan mesajlar

adam elbette alıyor zevkini adam orada ilk seferinde bitiriyor diye birşey yok.oyunu alıyor bitiriyor(bizim bitirdiğimiz gibi günlerce uğraşıyor).sonra tekrar tekrar bitirmeye çalışıyor.en sonra rekor denemeleri yapıyor.Ben resident evil 3 'ü ilk 5 saatte bitirdim sonra 3 saatte bitirdim.[signature][hline]Branch would forgive the wind but broken once ...
Sosyal ağlarda paylaş

yiyosa baldurs gate i bitirsin 1 saatte de görelim![signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Metboy 19.08.20 22:42 bende türk sağ açarım o sol açarsa ahahha
Othranx 19.08.20 22:42 euheu
Othranx 19.08.20 22:42 sen dopsun orta aç eueh
Metboy 19.08.20 22:42 aefdaeh
Sosyal ağlarda paylaş

ehehehe bg2 1 saat 15 dk da hilesiz editörsüz bitirene amd fx alıyorum arkadaşlar bi kere oyunun başında 20000 altın bulamıcan bu bir, daha da ötesi ben char yaratma ekranında 1 saat geçiriorum zaten bu da iki=)[signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gazanfer, 29 Temmuz 2005 20:54 tarihinde demiş ki:
1,5 saatte level70, 40 saatte level99 rekoru var bi de d2 için de nerde hatırlamıyorum.

imkansız..yani "aman tanrım oh my god olamaaaz" felan değil..imkansız sadece..[signature][hline]'Till everything burns,while everyone screams..
Burning their lies,burning my dreams..
All of this hate,and all of this pain ..
I'll burn it all down,as my anger reigns..
'Till everything burns..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LasT_SuRviVoR, 30 Temmuz 2005 22:25 tarihinde demiş ki:
onuda 1saat15 dakkada bitirmisler :D

bg2 gibi bir oyuna saygısızlık bence..bg2'ki karakterinin canı ciğeri olmalı..rest zamanında onunla yatıp uyumalı..vsb vb ..allah çarpacak..

[Bu mesaj Christoph_Vassel tarafından 31 Temmuz 2005 09:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1 i bilmiom da 2 yi 1 saat 15 dakkada değil 10 saatte bitiremez 300 saatlik oyun o be!harbi saygısızlık yani ..[signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Valla bence yazık olmuş amacama.
Diablo' yu öyle hemencecik öldürmek güzel olmaz zannımca.
Çünkü ne kadar çabuk öldürürsen o kadar çabuk kurtuluyorsun oyunun etkisindne :D[signature][hline]Kısaca Drac veya Dracula diyebilirsiniz
Destroycartoon reloaded/Nasıl imza seviyoruz?-Paticik/Siz hala okumadınız mı?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

bg 2 1.15 saatte bitmez.şehir efsanesi bence.çünkı sırf load ekranları ve cutscene ler 1 saat tutar yani.

ayrıca o kadar kısa sürede bitirmek pek büyük iş değil ama bossları o kadar düşük levelda kesmek maharet yani[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Fflar strikes back
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi yalan ya...valla en hızlı oyun bitirme denemelerimi bir kaç oyun üstünde yapmışımdır...Sega oyunlarından Hercules ve Neogeolardan Metal Slug 1 harbi baya iddialıyımdır bu iki oyunu hiç yanmadan bitirme konusunda...[signature][hline]Mavi, 02 Ağustos 2005 19:42 tarihinde demiş ki:
Ağustos.

Hem doğum tarihim bu mevsimde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...