Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aresde Yine Dupe Temizliği

TRibula

Öne çıkan mesajlar

sabah actığımda baktım herkesın ıtemlar sılınmıs yıne alla sukur kaybım yokda hanı bıtmıstı :) o kdr bıtı dıenle rnerde sımdı bu arada eloımdekı mırage+8 lere 30 gb verencıktı vermıom :D:D:D[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: SuddenDeath
LvL:61
np:17xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

gel bak oyunda herseyım duruo ehuhehe artık n00b chardana lıs vrıs yapmıom aldığım admalr bellı bu seferde gıtseydı var ya...

kesındı sonum.. pc yı yok ederdıma rtık oyunu sılsemde yukluom ,nede olsa pc yı yok ederdım[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::

Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRibula, 06 Ağustos 2005 10:16 tarihinde demiş ki:
gel bak oyunda herseyım duruo ehuhehe artık n00b chardana lıs vrıs yapmıom aldığım admalr bellı bu seferde gıtseydı var ya...

kesındı sonum.. pc yı yok ederdıma rtık oyunu sılsemde yukluom ,nede olsa pc yı yok ederdım

eheh biliom zaten efe haberleri iletiyor.siz zaten ko da sırf ticaret yapıyorsunuz sanırım artık ehehe.lvling, pvp falan haberleri gelmiyor hiç, hep item haberleri
Sosyal ağlarda paylaş

sırf türkler yapabilir diye ondan türkçe geçmişler =P[signature][hline]Anubis
Karakteriniz, şöhretinizden önemlidir. Karakteriniz, siz ne iseniz odur... Oysa şöhretiniz, başkaları sizi ne sanıyorsa odur.

you are not a beautiful and unique snowflake. you are the same decayin organic matter as everything else.

Sosyal ağlarda paylaş

picallo bendede gecen sefer 3 tane shard gıtmıstı bende yapmamıstım satın almıstım ama yanmıstım yanı sorun yapman yada satman deıl olması ustunde sılınmesı ıcın nededndır gecmıs olsun ıstersen +8 mirage satıım:d[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...