Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyuna ne oldu

Asheroth

Öne çıkan mesajlar

K2 kendi sitesinde şunu yazdı :

" knight empire için tester oyuncular alıyoruz, kayıt olun, test için katılın , katılımınız onaylanırsa bizden bir email alacaksınız ". ayın sekizinde knight empire geliyor demişlerdi ama sadece kayıt olan testerlar için . herkese ne zaman açılacağı konusunda bir açıklama yapmadılar.[signature][hline] Deneme İmzası .

Char : Priest/Delikanlı
Clan : FiRe
Level : hakgetire
lagdan imanın gevremesi söz konusu
tam teşkilat knight empire beklenmekte.
temmuzun başı, cehennemi sıcak. çaktırmadan afrikadayız...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DrakThuL, 07 Ağustos 2005 14:53 tarihinde demiş ki:
said:
SirAnubis, 07 Ağustos 2005 14:51 tarihinde demiş ki:
k.e gelince yeni bişi indiricekmiyiz neler deişcek vs.

kardes ke gelince bisi indiricekmiyiz bilemem de neler degisicekleri ile ilgili ayri bi konu acmislar yaw artik öhö diyesim gelior :) bi bak forumlarda ara yaff

3 gündür uyumuorm sabahlayıp lvl kasıoruz dün 1 öğün yemek yedim şuanda daha kahvaltı etmedim ölüorm =) arayamadım kusura bakma o kdr meraklıda deilim ztn benim oyunumu engellemesinde hehe[signature][hline]Anubis the Sexy
Voys, 06 Ağustos 2005 23:25 tarihinde sayıklamışki:
tartarlı su , müsil hapı atılmış su , karbonhatlı su gibi şeyler gelıyor rakı görünce aklıma. müsil ne alaka demeyin hastahanede verdiler... verdiler... verdiler...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Destruction, 07 Ağustos 2005 15:04 tarihinde demiş ki:
K2 kendi sitesinde şunu yazdı :

" knight empire için tester oyuncular alıyoruz, kayıt olun, test için katılın , katılımınız onaylanırsa bizden bir email alacaksınız ". ayın sekizinde knight empire geliyor demişlerdi ama sadece kayıt olan testerlar için . herkese ne zaman açılacağı konusunda bir açıklama yapmadılar.

Ben olurum walla test oyuncusu nere basvuruoz :D[signature][hline]Server : Diez
Nick: Jihn
LvL:53
NP:xxx

Sosyal ağlarda paylaş

NE ZAMAN GELCEK BU OYUN YAAA:( KAPANSADA KURTULSAK VALLA:)BİZİ HAPSETTİ.HİÇ BİR SEY YAPAMAZ OLDUM.BEN HAYATIMDA BÖLE ONLİNE OYUN GÖRMEDİM.SABAHLARA KADAR OYNUYORUM,GÖZÜMDEN UYKU AKIYO GENEDE BIRAKAMIYORUM.BENDEN BİR TAVSİYE;YENİ BASLAYAN VARSA BIRAKSIN RUHSAL DENGENİZİN BOZULMAMASINI İSTİYORSANIZ OYNAMAYIN:)(saka tabiki):):)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kamikaze, 07 Ağustos 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
NE ZAMAN GELCEK BU OYUN YAAA:( KAPANSADA KURTULSAK VALLA:)BİZİ HAPSETTİ.HİÇ BİR SEY YAPAMAZ OLDUM.BEN HAYATIMDA BÖLE ONLİNE OYUN GÖRMEDİM.SABAHLARA KADAR OYNUYORUM,GÖZÜMDEN UYKU AKIYO GENEDE BIRAKAMIYORUM.BENDEN BİR TAVSİYE;YENİ BASLAYAN VARSA BIRAKSIN RUHSAL DENGENİZİN BOZULMAMASINI İSTİYORSANIZ OYNAMAYIN:)(saka tabiki):):)

o sende sigara gibi bagimsizlik yapmis :D sen biran önce birak onu :d gerci bendede öle ayni sikinitilari tek sen yasamion herkeste bagimlilik yapmis bu oyun :p[signature][hline]Server : Diez

Sosyal ağlarda paylaş

kafe sahibi illallah etti benden yaka paça dışarı çıkarıyorlar hihihi. kafe açılmadan ben kafenin önündeyim :D
-benim masayı açsana abi
-kaç saat oynıcan ?
-belli değil
.
-lan kalk gece oldu olum evin yoh mu,kapatıyoz
-ya git başımdan 15 dakka sonra savaş başlıcak allam ya
-himmet memmet ahmet gelin lan bu oyun manyaa gene kalkmıyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kamikaze, 07 Ağustos 2005 15:07 tarihinde demiş ki:

o zaman sen online oyun görmemişsin hacı:D[signature][hline]LuciferTR
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
np:47xxx
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden ultima için böyle derdik

ultima online hayat offline
knight online hayat offline
ultima offline knight online =)[signature][hline]Anubis the Sexy
Voys, 06 Ağustos 2005 23:25 tarihinde sayıklamışki:
tartarlı su , müsil hapı atılmış su , karbonhatlı su gibi şeyler gelıyor rakı görünce aklıma. müsil ne alaka demeyin hastahanede verdiler... verdiler... verdiler...
Sosyal ağlarda paylaş

bilgilerim şunlar charlar kalacak itemler kalacak
tekrar dupe silinmesi olacak 60 köyleri aktif olcak
manner aktif olcak
pianada eslanddaki yaratıklar gezecek
esland tarzı bir yerede 60 altı giremeyecek fln fıstık :D[signature][hline]LuciferTR
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
np:47xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lucifertr, 07 Ağustos 2005 16:07 tarihinde demiş ki:
bilgilerim şunlar charlar kalacak itemler kalacak
tekrar dupe silinmesi olacak 60 köyleri aktif olcak
manner aktif olcak
pianada eslanddaki yaratıklar gezecek
esland tarzı bir yerede 60 altı giremeyecek fln fıstık :D

ee bende bari Karus versionunu yazim :p

Bilgiler şunlar Charlar kalacak itemler kalacak
tekrar dupe silinmesi olacak 60 köyleri aktif olacak
manner aktif olcak
breth de eslanttaki yaratiklarin aynisi olucak
eslant gibi yere lvl 60 alti giremiyecek fln fistik degil findik :p[signature][hline]Server : Diez

Sosyal ağlarda paylaş

aahahah ben gene 4 saatte bir 10 dk. giriyorum :D:D:D way sizin halinize... hafta sonları oyun çokkk yogun oluyor o yüzden.. areste characterler war 2 tane isimleri dogussss d0gussss bunlar asasian 1450 küsür atack ları war ama areste sökmuyor 2 hafta takıldım orası aşmış olayı herkesin elinde +8+ lar war :D... eniysi diez temiz seerver ama böle olaylar..adını lekeliyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

eee biz öleyis sen gene gec girion ya ben 15 dk bir bakiorum cok aktif herkes bazi kisilerin ko logined failed verior millet de can sikintisindan iste foruma birakior kendini :) walla dedigin doru ares asmis kendini ben diezde oynuom temiz server ama orasida ufaktan bisiler olmaya basladi :][signature][hline]Server : Diez

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...