Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assasian mi Archer mı?

ExtRaFlush1R

Öne çıkan mesajlar

ilk başlarda assasian la mı lvl kasılır yoksa archer la mı?veya ilk başlarda biri acılır lvl 50 lere geldıgınde reskill yapılıp değiştirilirmi genelde?ve bu hangisi olur?yani ilk once archer açıp ılerde assaian a mı donmelıyım?bide archer assasian a bırlıkte verılmez dıyorlar bu dogrumu?kararsız kaldım yardım edin lutfen...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aware3, 06 Ağustos 2005 12:26 tarihinde demiş ki:
bence archer ol çünkü assainler lunar warda pek iyi deil
archerlar her yerde iyidirler

Archerler lunarda iyidir belki ama cz de krallar assasienler. zaten 24 saat lunar olmuyor. en iyi np de cz de kasarsın.[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(
Sosyal ağlarda paylaş

archer lvl kasmak için iyidir ama sin ler daha iyi damage verirler ilerki lvl da gnelde sin e dönüş yapılır.

ben mi naptım ben archer kaldım çünkü sevdiğim oyun tarzı oydu.

ikisini birlikte götürürsen iyi skilleri açamassın pek yararlı olmaz.

ama sen sen ol hangi tarz oyunla zevk alcaksan onu seç derim ben[signature][hline]http://www.myspace.com/misanthropehus

name :Misanthropic
race :Troll
class :Priest
server : Bladefist
guild : Alaturqua
Sosyal ağlarda paylaş

bakakrdes eğer lvl kasocam dersen bence archer kolay olur ama pk yağrım dersen 62 ye kdr assasın kasar sorrası için ben archer dusunuruum tabıı hersey ıtemda bııto yanı onuda unutma :D[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: SuddenDeath
LvL:61
np:17xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

rahat bir şekilde kasamassın:D ben denedim ama yinede kasabilirsin çok dikkatli olman lazım ve fazla damage veremssin zaten noob düşürmen lazım anca.tabi elinde aşmış bi bow olursa ayrı:D[signature][hline]http://www.myspace.com/misanthropehus

Sosyal ağlarda paylaş

Level 60+ olsan bile itemlerini tamamlamadıktan sonra CZ'de hiç bir şey yapamazsın. (Kendimden biliyorum :)) Adamı oyundan soğuturlar.

Bana hangi itemler lazım olucak diye sorarsan birileri gelip birazdan yok elf ring'idir, rol'udur bir sürü unique takı sayıcak sana. Sende tezgaha bile konulamıyacak kadar pahalı olan bu itemlerde ne ulan diye bakınacaksın. Adama sorarsın nasıl bu kadar item yaptın diye. Yok boss kestik düşürdük vs. falan derler, yalandır. Dupeden yolunu bulup almıştır hepsi.

Oh, rahatladım.[signature][hline]Shakkil / LvL 61 / Elemental Lord / Ares

[Bu mesaj Shakkil tarafından 06 Ağustos 2005 12:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bulurum item ya keserım bı kac boos duser hemen roll ler elf ringler :D tamam ben lvl 55 e kadar archer sonra assas karar werdım saolun...Edit:para kolay ya satarım bitane chitin shell +8/15hp mi rollde alırım elf ring te dikkatinizi cekerim bi tane chitin sheell +8/15 dedim yani digerlerinide satarım gerekirse:D
(bu arada dupe diil boss tan dustu :D:D:D)

[Bu mesaj ExtRaFlush1R tarafından 06 Ağustos 2005 12:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shakkil, 06 Ağustos 2005 12:46 tarihinde demiş ki:
Yok boss kestik düşürdük vs. falan derler, yalandır. Dupeden yolunu bulup almıştır hepsi.

bunun için boss tan dusurdum dedım..ne bossu ya boss tan +8/15hp shell mi duser dupe yaptım ıste ıtıtraf ediyorum:D:D
levelımı da soyledıgımı hatırlamıorum ama soylım lvl 60 warior war..satıorum assas a donuorum..
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/view.php?id=133511

said:
Pyro, 04 Ağustos 2005 09:18 tarihinde demiş ki:
,unutmayın bu sadece bır oyun cocuklar dedı ve cıktı

başka bir şey demiyorum şu mmo ları sidik yarışına çevirmeyin be ne hırstır bu yeter valla ya[signature][hline]http://www.myspace.com/misanthropehus

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...