Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herkes Bunu Konuşuyor 04/08/2005 - Astronomi - Astronot

Mantar

Öne çıkan mesajlar

@black eheh güldürdün beni teşekkür ederim alakasız değil olay her zaga veyahut okan bayülgen ile ilgili bir konu açıldığında hep savunman beni rahatsız etti amca oğlun mu ? Durup duruken laf sokmak gibi bir niyetim yok sen kimsin ki ayrıca ? Konu uzamasın diye özel mesaj at diye belirttim ama sanırım okuduklarını anlamama gibi bir problemin var

"altta kalınca son golü atıp ozel mesaja davet etmeye calısayım mantıgın da şahaneymiş."

deyip saçmalamışın gayet açık neden özel mesaj ile anlatmak istediğim.Bir daha cevap vermicem ama sen buraya cevap atarak kendini psikolojik olarak tatmin edebilirsin ona saygım var.[signature][hline]Manhattan'da çalışan İsmail Kamış'ın hastasıyız.

[Bu mesaj kingpin tarafından 07 Ağustos 2005 02:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sanane savunurum savunmam? SAnamı sorucam savunup savunmazken. Sana dertmi oluyo yada ben onu savunurken bi damarına mı basıyorumda muhalefet oluyosun?

Hani karşı fikirde uretmeden sırf laf sokma cabası ıcınde post atıyosun sorada uste cıkmaya calısıyosun.

Yani senle alakalı bı durum yok gelıp bana laf atmaya cabalıyosu nbi anda durup dururken. E sonucta noluyo haliyle kendını kucuk dusurup gulunc pozisyona dusuyosun.

Sorada ozel mesaja gel. Ehe wala ilginc bi tipmissin, yani trajikomik.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

Konunun içine absürd bir muhabbetle girmişsiniz adamda ö.m ye çağırmış.
gayet doğal?[signature][hline]sahte yüzlerden kaçıp sevgini ararken ...
çok uzaklardan onun sesini duyarken....
sana huzur veren gelir mi seslenirsen?
sen de benim kadar yalnız ve ümitsizsen.....
ağla ağla ağla...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şurada bişey söyledik konu yine döndü dolaştı Okan Bayülgen'e geldi. Black'i savunmak için söylemiyorum bunu. Bence bu durumda - her ne kadar Okan Bayülgen'i savunsa da - Black haksız. Ben de eğer O. B. tartışılsa onu savunurum ama adam özel mesaja davet ediyor, gidiyosun konuyu uzatıyorsun.

Neyse konu gitti zaten...[signature][hline]Biz Sultanî için, "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...