Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

w00t ( town bomb denemesi )

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

said:
HasMez, 05 Ağustos 2005 14:54 tarihinde demiş ki:
güzel ya güzel yalnız ben bi fraps yapim desem allah bilir fps ne olur. senin fps 20-30lardan 4-10 a düştüyse benim 4-10luk fpse herhalde 0-1 e fln düşer matrix modunda oynarız. bu arada siz partyle girmemişsiniz ki towna zaten 3 kişi vınmış. Burialde girmemek için elinden ne geliyosa yapmış allah için bi ileri bi geri cıx cıx cıx. şarkı güzel ama apollo 440 olsa gerek.

Ordaki derdim yukardada yazdığım gibi 10 dk 3 kere girince 3-5 tane mage kenara cekildi kenardan sallıyorlardı priestlerin üzerine onlara gittim atmasınlar diye diğerleri gitti bu seferde.[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AresMajere, 05 Ağustos 2005 13:47 tarihinde demiş ki:
Bu çok süper 1 video değil. Yok elinize vermişler yok vs. boş laflara gerek yok bence yorum yapana kadar sizde town bomb deneseniz de biz yorum yapsak diye düşünüyorum :) Ayrıca ümit bu video yu çekmesinin amacı ilk town bomb daki başarımızın etkisinde kalması diyebilirim..

Ne diyorsun kardesim ne bos lafı ?
takılıyoruz sadece.[signature][hline]CrystaL LvL 60 Tauren Shaman Burning legion
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

abi valla yemin ederim intihar şövalyeleri gibi girmişsiniz :D nova üstüne nova yemişsiniz ama yinede daynamışsınız sizi alkışlıyorum ne diyeyim size ben oyundaki gururlarımız diem artık inşallah gün gelir bende basarım da hepinizin intikamını alırım alkışlıyorum sizi yine[signature][hline] !!! BEN DAHA CİVCİVİM !!!
EST SOLARUS OTH MİTHAS

LVL 42 ;(
N.P: HİÇ YOK
PELERİN YOK
SERVER : ARES
NİCK : icebreak3r
Sosyal ağlarda paylaş

ehuaeha süper town bomb da en sondaki yedii combo daha güsel =)[signature][hline]Anubis
Karakteriniz, şöhretinizden önemlidir. Karakteriniz, siz ne iseniz odur... Oysa şöhretiniz, başkaları sizi ne sanıyorsa odur.

you are not a beautiful and unique snowflake. you are the same decayin organic matter as everything else.

Sosyal ağlarda paylaş

120 canla town basmaya çalışmak ayrı bir güzellik...:)ama yinede güzel olmuş...ii deneme sonu hüsran am yinede güzel... 5 tane 6 np alıp 50np drop...[signature][hline]Name:centrix.......................Name:korneroth_
Server:ares.........................server:ares
clan:_Lift_Me_Up .........clan:OldieS
np:17xxx.............................np:20xxx
lvl:61..................................lvl:63
durum:paper olmaya çalışıyor...durum:ölü gibi

Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 05 Ağustos 2005 16:03 tarihinde demiş ki:
said:
icebreak3r, 05 Ağustos 2005 15:13 tarihinde demiş ki:
intihar şövalyeleri

bu ne ola ki?

yaws değişiklik olsun die yazdım uydurdum yane :D[signature][hline] !!! BEN DAHA CİVCİVİM !!!
EST SOLARUS OTH MİTHAS

LVL 42 ;(
N.P: HİÇ YOK
PELERİN YOK
SERVER : ARES
NİCK : icebreak3r
Sosyal ağlarda paylaş

maşallah maşallah. müzik/oyun pek gitmemiş insan o müzikte daha çok şey bekliyoda sizde pek tık yok gibi. ekip mi biraz yetersiz nedir halbuki +8 yüklü elemanlarınız.[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

kaç dk sürer bu yuh bloodun clan videosundan bile uzunmuş....[signature][hline]Name:centrix.......................Name:korneroth_
Server:ares.........................server:ares
clan:_Lift_Me_Up .........clan:OldieS
np:17xxx.............................np:20xxx
lvl:61..................................lvl:63
durum:paper olmaya çalışıyor...durum:ölü gibi

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...