Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

w00t ( town bomb denemesi )

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

Videomuz, benim tarafımdan çekildi... Üzerinde uğraşmak isterdim ama bir an önce olsun dedim. Başarılı olduğumuz town bomb' u arkadaşların acelesi yüzünden Fraps' a kaydedemedim. Bi daa ki sefere işalla :)[signature][hline]we r the n00bz

[Bu mesaj Murtaza tarafından 05 Ağustos 2005 07:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Harbiden ya onu kaydetme git bunu kaydet onur size neyim yeminle surekli Burial yazıyordu ayrıca orda benım yatmam Aynen kulelere olmustu... Ya bakın bu video super olmus yapılan butun yanlışlıklar resmen ortada bir kere murtaza napsınki 2 tane sin çalışıyor sürekli ve ayrıca devamındada lightning mage bence orda burial'in town içine dogru degil asasinleri almak adına adım atması gerekiyormus en azından murtazayı rahatlatmış olurdu... Bence bundan sonra böle bir deneme yapalım... Yuh ya tekrar tekrar seyredince fark ettim ben coşmusum ta inn hostese kadar girmişim ayrıca banada bir lightning mage dalmış orda...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Bu çok süper 1 video değil. Yok elinize vermişler yok vs. boş laflara gerek yok bence yorum yapana kadar sizde town bomb deneseniz de biz yorum yapsak diye düşünüyorum :) Ayrıca ümit bu video yu çekmesinin amacı ilk town bomb daki başarımızın etkisinde kalması diyebilirim..[signature][hline]Server: Ares
LvL: 65 (Paladin)
Clan: w00tabulous
Race: El morad

[Bu mesaj AresMajere tarafından 05 Ağustos 2005 13:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

güzel ya güzel yalnız ben bi fraps yapim desem allah bilir fps ne olur. senin fps 20-30lardan 4-10 a düştüyse benim 4-10luk fpse herhalde 0-1 e fln düşer matrix modunda oynarız. bu arada siz partyle girmemişsiniz ki towna zaten 3 kişi vınmış. Burialde girmemek için elinden ne geliyosa yapmış allah için bi ileri bi geri cıx cıx cıx. şarkı güzel ama apollo 440 olsa gerek.[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...