Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kara kule-Stephen king

Kartan

Öne çıkan mesajlar

"drawing of the three" kitabın orjinal ismi

oradkai drawing "çekiliş" ve "çizgiler" manasına geliyor

king in bahsettiği şey ise "çekiliiş"

bunu anlayamayan yayıncılar uzun bir süre boyunca kitabı "üçün çizgileri" olarak yayınlıyor ama yeni baskı ile bu hatayı düzeltiyorlar

bundan ibaret olay...[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
uzun zamandır kara kuleyi takip ettim. Ta ki dün akşama kadar... Sonunu okuyunca kan beynime sıçradı... Bu kadar güzel seri nasıl olurda böyle bitirilir. anlamış değilim...
[spo1=Spoiler]Ayrıca kızıl kralla yaptığı karşılaşma falan hiç olmamış "İİİİİEEEEE!!" nedir yaaa! Bir de "ka bir tekerlektir" demez mi?[/spo]
4. kitabın arkasında yazan mektupların birinde herif şööle diyordu:
"Kazıklanma hissi nedir bilir misiniz Bay King?"[signature][hline]... that's me in the corner...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kartan, 19 Eylül 2004 21:11 tarihinde demiş ki:
Bir de detay olacak ama Stephen king kara kule serisiyle bazı kitapları arasında ilişki kurmuş.Bu kitapları bilen varsa söyleyebilir mi?Mesela randall flagg başka kitaplarında da geçiyormuş...

Mahşer kitabındaki baş dusman seytan gibi bişi[signature][hline]An old man dies,
young women lives
fair trade
I love you Nancy.....
Sosyal ağlarda paylaş

1998-1999 yılları arasında Stephen King in basılmış toplam 33 kitabı bulunuyord ben 22 tanesini okumuştum. Ama Kara Kule serisine bir türlü başlayamadım , öyle kaldı. Şimdi de kitap okumuyoruz tembelliğimizden..
Beni en çok etkileyen Medyum du.[signature][hline]Why is it every move I make turn out to be a bad one
Where's my guardian angel
need one, wish I had one
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...