Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

galiba ismi macro

Diablo_Angel

Öne çıkan mesajlar

diezde grog diye biri vardı cyphera geçmiş cypher 2 den girmiştim ghost warriorlara çıktım grog ve ozmo diye bi arkadaşı galiba programın ismi macro duvarın arkasına geçmişler takır takır ghost warrior öldürüyorlardı benim bildigim bu program yasak adamlar hack programı kullanarak parayı kırıyorlar bu oyundan soguma nedenlerimden biride bu biz ortalikta parasız gezelim herifler programlarla parayı kırsınlar ss aldım onuda buraya koyucam görüşlerinizi merak ediyorum...[signature][hline]ID: Diablo_Angel
Nation: Karus
Lvl: 5x
np:3xxx
Clan:aLTeRNaTiVe
Server: diez
Sosyal ağlarda paylaş

gm ler görmezlikten geliyıorsa herkez kullansın ne güzel ya bu arada aldıgım ss i hangi adrese göndermem gerekki onları banlatiyim içim rahatlar :D[signature][hline]ID: Diablo_Angel İD:ShaDow_ArCher
Nation: Karus Nation: Elmorad
Lvl: 5x Lvl:45
np:3xxx np:yok
Clan:aLTeRNaTiVe clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

aynı grog diye biliyorum. blood komple cypher a geçmişti ilk açıldıgında grog kaldı demekki orda. onlara bişey yapılmaz ama öyle bi hadisede var.[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

iyi ss almışmıyım :) ama yanında bi arkadaşıda vardı o gözükmüyodu ismi falan sadece grog gözüküyodu ss aldım dedim ne güzel dedi anca 3 gün banlarlar beni dedi sonra yine yaparım gibisinden konuştu[signature][hline]ID: Diablo_Angel İD:ShaDow_ArCher
Nation: Karus Nation: Elmorad
Lvl: 5x Lvl:45
np:3xxx np:yok
Clan:aLTeRNaTiVe clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...